CHANEL Nº5 L'Eau In-Shower Gel & Fresh Lotion - perfumuj się inaczej

<
Gallery image
>
CHANEL Nº5 L'Eau In-Shower Gel & Fresh Lotion 1
<
CHANEL Nº5 L'Eau In-Shower Gel & Fresh Lotion 1CHANEL Nº5 L'Eau In-Shower Gel & Fresh Lotion 2CHANEL Nº5 L'Eau In-Shower Gel & Fresh Lotion 3CHANEL Nº5 L'Eau In-Shower Gel & Fresh Lotion 4CHANEL Nº5 L'Eau In-Shower Gel & Fresh Lotion 5CHANEL Nº5 L'Eau In-Shower Gel & Fresh Lotion 6CHANEL Nº5 L'Eau In-Shower Gel & Fresh Lotion 7
 
>
 
 

Dwa odmienne podejścia do perfumowania. Dwa niezwykle świeże, zmysłowe i poręczne produkty oraz sposoby noszenia zapachu. Odkryj na nowo kolekcję N°5 L'Eau, aby dopełnić swój zapachowy rytuał. Marka CHANEL wymyśliła dwa nowe sposoby noszenia zapachu dzięki produktom: N°5 L'Eau In-Shower Gel - żel pod prysznic oraz N°5 L'Eau Fresh Lotion - świeże mleczko do ciała.


Jaki będzie Twój kolejny ruch?


N°5 L'Eau In-Shower Gel - żel pod prysznic
Edycja limitowana

Świeży żel pod prysznic o lekkiej, płynnej konsystencji - delikatny sposób noszenia zapachu. Afirmacja prostoty aż po minimalistyczne opakowanie: białe, eleganckie, nowoczesne i przyjazne w podróży.


Kompozycja zapachowa

N°5 L'Eau In-Shower Gel przywołuje najświeższe oblicze N°5 L'Eau. Nuty głowy – cytryna, mandarynka i pomarańcza, podkręcone dzięki aldehydom. Następnie pojawiają się kwiaty: róża łączy się ze zwiewnym jaśminem i niezwykle nowoczesną frakcją ylang-ylang. Zza kwiatowego bukietu wyłania się wetiwer i cedr nadając kompozycji nowatorską dynamikę, łagodzoną nutami piżma.


Inspiracje

Olivier Polge – Kreator Zapachów Domu CHANEL, zaczerpnął inspirację z nieskazitelnej struktury N°5, aby ukazać zapach w nowej odsłonie. Z subtelnym podejściem jubilera zgłębiał oryginalną formułę i analizował każdy składnik, aby zrozumieć jego rzeczywistą rolę podczas kreacji N°5 L'Eau. Stworzył nową równowagę, uzyskał idealną dozę świeżości. Powstała esencja jego pokolenia.


Sztuka perfumowania

Używaj produktu N°5 L'Eau In-Shower Gel codziennie - rano lub wieczorem, następnie sięgaj po zapach, by przedłużyć jego trwałość. Przyjazny w podróży format pozwala z łatwością wsunąć produkt do torby i wszędzie ze sobą zabierać. Flakon nie ma zdejmowanej nasadki i otwiera się ruchem palca za pomocą mechanizmu Twist and Slide.

Cena: 189 zł / 100 ml


N°5 L'Eau Fresh Lotion - świeże mleczko do ciała
Edycja limitowana

Nawilżające mleczko do ciała o niesamowicie świeżej i komfortowej konsystencji, niepozostawiające na skórze tłustego wykończenia. Afirmacja prostoty aż po minimalistyczne opakowanie: białe, eleganckie, nowoczesne i przyjazne w podróży.


Kompozycja zapachowa

N°5 L'Eau Fresh Lotion przywołuje najłagodniejsze oblicze N°5 L'Eau. Nuty głowy - cytryna, mandarynka i pomarańcza, podkręcone dzięki aldehydom. Następnie pojawiają się kwiaty: róża łączy się ze zwiewnym jaśminem i niezwykle nowoczesną frakcją ylang-ylang. Zza kwiatowego bukietem wyłania się wetiwer i cedr nadając kompozycji nowatorską dynamikę, łagodzoną nutami piżma.


Inspiracje

Olivier Polge - Kreator Zapachów Domu CHANEL, zaczerpnął inspirację z nieskazitelnej struktury N°5, aby ukazać zapach w nowej odsłonie. Z subtelnym podejściem jubilera zgłębiał oryginalną formułę i analizował każdy składnik, aby zrozumieć jego rzeczywistą rolę podczas kreacji N°5 L’EAU. Stworzył nową równowagę, uzyskał idealną dozę świeżości. Powstała esencja jego pokolenia.


Sztuka perfumowania

N°5 L'Eau Fresh Lotion to świeże nawilżające mleczko do ciała, które sprawia, że po miesiącu używania skóra staje się miękka i odczuwa większy komfort. Można je nałożyć i nosić przez cały dzień jako samodzielny produkt lub stosować razem z zapachem, aby przedłużyć jego trwałość. Przyjazny w podróży format pozwala z łatwością wsunąć produkt do torby i wszędzie ze sobą zabierać. Flakon nie ma zdejmowanej nasadki i otwiera się ruchem palca za pomocą mechanizmu Twist and Slide. Nakładaj obficie na ciało. Powtarzaj aplikację tak często, jak zechcesz.

Cena: 239 zł / 100 ml

Źródło foto i informacja: serwis prasowy ChanelAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 03-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności