Collistar Talasso Scrub - przeciwstarzeniowy peeling do ciała

Regenerujący peeling przeciwstarzeniowy do ciała, który pomaga walczyć ze starzeniem się skóry. Pozostawia skórę rozświetloną i ultra wygładzoną. Zawiera sole morskie, olejki esencjonalne i ekstrakty z sycylijskich cytrusów w walce ze starzeniem się skóry.


Złuszczająca, regenerująca sól morska z olejkami eterycznymi wzbogacona o kwiat pomarańczy oraz owoce cytrusowe z Sycylii. Rezultat długotrwałych badań - Anti-Age Talasso-Scrub - to regenerujący zabieg, który pomaga walczyć ze starzeniem się skóry. Pozostawia skórę rozświetloną i ultra wygładzoną. Eksfoliacja i regeneracja w jednym.


Szerokie działanie:

- Eksfoliacja i regeneracja: sole morskie przyspieszają przemianę komórek skóry.
- Przeciw wolnym rodnikom + rozjaśnienie: bogate w alfa hydroksykwasy, flawonoidy i witaminę C sycylijskie owoce cytrusowe – zapobiegają starzeniu się skóry i powstawaniu przebarwień.
- Regeneracja i anti age: cenny kompleks L22® Complex pomaga odnowić ochronną barierę hydrolipidową skóry.

Rewitalizacja:

Esencjonalne olejki z owoców cytrusowych i ekstrakt z kwiatów pomarańczy rewitalizują skórę i pomagają przenosić składniki aktywne.


Sposób użycia:

Wymieszać produkt przy pomocy dołączonej szpatułki. W celu uzyskania najlepszego efektu, należy wmasowywać sól przez kilka minut kolistymi ruchami na suchą (silniejszy efekt) lub wilgotną (delikatniejszy peeling) skórę, szczególną uwagę poświęcając problematycznym obszarom (szczególnie stopy, łokcie i kolana). Następnie spłukać pod prysznicem. Zaleca się stosowanie 2 razy w tygodniu lub częściej w zależności od indywidualnych potrzeb.


Cena: 195 PLN

Dostępny wyłącznie w perfumeriach Douglas.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-04-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności