Eco Soft - naturalne i ekologiczne dezodoranty

<
Gallery image
>
Eco Soft - naturalne i ekologiczne dezodoranty 1
<
Eco Soft - naturalne i ekologiczne dezodoranty 1Eco Soft - naturalne i ekologiczne dezodoranty 2Eco Soft - naturalne i ekologiczne dezodoranty 3Eco Soft - naturalne i ekologiczne dezodoranty 4Eco Soft - naturalne i ekologiczne dezodoranty 5Eco Soft - naturalne i ekologiczne dezodoranty 6
 
>
 
 

Wyobraź sobie dezodorant, który ma naturalny skład, pięknie pachnie, zapewnia ci komfort przez cały dzień, nie podrażnia skóry i jest w ekologicznym papierowym opakowaniu. Krótko mówiąc, wyobraź sobie dezodorant idealny, jakim jest Eco Soft. Stworzyła go polska firma Coloris.


O dezodorantach Eco Soft śmiało można powiedzieć, że są zarówno naturalne i ekologiczne. Ich formuła opiera się na bazie skrobi kukurydzianej oraz oleju kokosowego. Zawiera również masło shea, wosk z jagód, ekstrakt z żywicy drzewa Sal. Mimo łagodnych składników aktywnych, dezodoranty Eco Soft zapewniają świeżość i komfort przez cały dzień. Nie hamują wydzielania potu, gdyż pocenie się jest zdrowe. Reguluje temperaturę ciała, nie dopuszcza do przegrzania organizmu. Zapobiegają natomiast rozwojowi bakterii, a więc powstawaniu przykrego zapachu. Pochłaniają też wilgoć, nie zatykając gruczołów potowych. Do tego pielęgnują skórę. Są tak delikatne, że możesz je stosować nawet wtedy, gdy masz wrażliwą skórę.


Zalety dezodorantów Eco Soft

• Naturalne składniki - bazują na oleju kokosowym i skrobi kukurydzianej. Te naturalne składniki eliminują nieprzyjemne zapachy i pochłaniają wilgoć, nie zatykając przy tym gruczołów potowych. Masło shea i wosk z jagód oraz ekstrakt z żywicy z drzewa Sal chroni i odżywia wrażliwą skórę pach.
• Bezpieczne dla zdrowia - w dezodorantach Eco Soft nie znajdziesz aluminium, które jest częstym składnikiem antyperspirantów, a może negatywnie wpływać na zdrowie.
• Łagodne dla skóry - naturalny skład dezodorantów nie podrażnia i jest idealny nawet dla skóry wrażliwej.
• Długotrwała ochrona - zapewniają długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Możesz czuć się świeżo i komfortowo przez cały dzień.
• Ekologiczne opakowania - zapakowane w papierowe tuby są całkowicie biodegradowalne. Nie generują ani grama plastiku i nie szkodzą środowisku.


Reakcja organizmu na naturalne dezodoranty

Przez kilka pierwszych dni stosowania dezodorantu Eco Soft możesz odczuć wzmożoną pracę gruczołów potowych. To naturalne. Po odstawieniu antyperspirantów, zaczną się odblokowywać i naturalnie pracować. W razie dyskomfortu wystarczy, że odświeżysz pachy mokrą chusteczką i ponownie zaaplikujesz dezodorant Eco Soft. Dlatego przez pierwsze dni warto go mieć zawsze pod ręką.


3 warianty dezodorantów Eco Soft

Coloris Eco Soft Herbal Garden

Naturalny, ekologiczny dezodorant o subtelnym zapachu świeżych ziół. W bukiecie przeważają odprężające, poprawiające nastrój nuty szałwii ananasowej i rumianku. Formuła dezodorantu oparta  na oleju kokosowym oraz skrobi kukurydzianej zapewnia komfort przez cały dzień, nie zatykając gruczołów potowych. Pochłania wilgoć, hamuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Masło shea, wosk z jagód oraz ekstrakt z żywicy z drzewa Sal, nawilża, odżywia i chroni wrażliwą skórę pach. Dezodorant jest w papierowej tubie, która nie zawiera grama plastiku.

Cena: 24,99 zł


Coloris Eco Soft Summer Wind

Naturalny, ekologiczny dezodorant tętniący energetycznymi nutami egzotycznych owoców: papai i melona. Formuła dezodorantu oparta na oleju kokosowym oraz skrobi kukurydzianej zapewnia komfort przez cały dzień, nie zatykając gruczołów potowych. Pochłania wilgoć, hamuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Masło shea, wosk z jagód oraz ekstrakt z żywicy z drzewa Sal, nawilża, odżywia i chroni wrażliwą skórę pach. Dezodorant jest w papierowej tubie, która nie zawiera grama plastiku.

Cena: 24,99 zł


Coloris Eco Soft Flower Bloom

Naturalny, ekologiczny dezodorant pachnący rozgrzaną w słońcu słodką oliwką i nutami świeżej bergamotki. Formuła dezodorantu oparta na oleju kokosowym oraz skrobi kukurydzianej zapewnia komfort przez cały dzień, nie zatykając gruczołów potowych. Pochłania wilgoć, hamuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Masło shea, wosk z jagód oraz ekstrakt z żywicy z drzewa Sal, nawilża, odżywia i chroni wrażliwą skórę pach. Dezodorant jest w papierowej tubie, która nie zawiera grama plastiku.

Cena: 24,99 zł

Dostępne w sieci drogerii Rossmann oraz na https://ecosoft.me/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-03-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES