Elancyl Cellu Slim Płaski Brzuch - ukierunkowana pielęgnacja wyszczuplająca brzuch

<
Gallery image
>
Elancyl Cellu Slim Płaski Brzuch 1
<
Elancyl Cellu Slim Płaski Brzuch 1Elancyl Cellu Slim Płaski Brzuch 2
 
>
 
 

Elancyl wprowadza nową ukierunkowaną pielęgnację brzucha - Cellu Slim Płaski Brzuch, który pomaga walczyć z utratą elastyczności skóry i sprawia, że skóra na brzuchu odzyskuje jędrność. Nowym składnikiem aktywnym o działaniu ujędrniającym jest kwas pyrolidonowy (PCA); to aminokwas naturalnie występujący w organizmie, jednak jego ilość spada z wiekiem. Dzięki zawartości PCA, Elancyl oddziałuje na włókna kolagenowe, przywracając skórze brzucha elastyczność i naturalną jędrność. Okolica brzucha wymaga specjalnej pielęgnacji. Mocno ukrwione tkanki brzucha szybciej magazynują cukry i kwasy tłuszczowe. Działanie enzymu LHS, który wpływa na uwalnianie zapasów, jest w tej okolicy znacznie słabsze, co powstrzymuje lipolizę. Na kondycję skóry brzucha wpływ mają również inne czynniki, np. cykl menstruacyjny, gwałtowne wahania wagi ciała czy ciąża, które powodują utratę elastyczności skóry na przestrzeni lat.


Jedna aplikacja wystarcza na 24 godziny

Cellu Slim Płaski Brzuch ma dwie chronobiologicznie zaprogramowane fazy działania, by przez 24 godziny wyszczuplać i ujędrniać okolice brzucha.

Formuła Cellu Slim Płaski Brzuch

Składniki o natychmiastowym uwalnianiu:
• PCA – nowy składnik aktywny o właściwościach ujędrniających i osłaniających
• Kofeina & Cekropia - pomaga intensywnie uwalniać rezerwy
• Ksantoksylina - ogranicza pojawianie się nierówności
• Bluszcz - poprawia drenaż fizjologiczny

Składniki o przedłużonym działaniu:
• Florydzyna - ogranicza magazynowanie

Preparat ma świeży, kwiatowy zapach, lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia śladów.


Stosowanie:

Cellu Slim Płaski Brzuch nakładać raz dziennie, rano na obszar brzucha, stosując technikę masażu opracowaną przez profesjonalnego kinezyterapeutę, która podnosi skuteczność działania preparatu (instrukcje znajdują się na opakowaniu i na stronie www.elancyl.com). Preparat można stosować po porodzie, po zakończeniu karmienia piersią.


Cena: 123 PLN / 150 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 25-04-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności