EpilFree - profesjonalna metoda trwałej redukcji owłosienia

<
Gallery image
>
EpilFree 1
<
EpilFree 1EpilFree 2EpilFree 3
 
>
 
 

Depilacja to  powszechnie stosowany zabieg pielęgnacji ciała.  Śledząc historię cywilizacji można napotkać się na różne metody usuwania zbędnego owłosienia. Istnieją historyczne dowody na to, że depilacja miała miejsce już w starożytnym Egipcie. Niechciane włosy golono lub wyrywano, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Depilacja znana była także w antycznej Turcji. Turcy używali mieszanki chemicznej zwanej - Ruzma, a także pestycydów zawierających siarkę, limonkę i wodę różaną. W Imperium Rzymskim kobiety z wyższych sfer usuwały niechciane owłosienie wyrywając je lub szorując skórę mydłem kamiennym. Indianie do depilacji używali ostrych noży i muszli.  Zauważalna jest tendencja do usuwania włosów z partii ciała, które w danym okresie uznawane było za piękne. Wraz z modą na odsłanianie większych fragmentów ciała depilacja w zasadzie wszystkich jego obszarów staje się być obowiązkowa. Dziś już nikt nie zastanawia się nad decyzją: depilować się czy nie? Rozważana jest raczej kwestia, jak zrobić to skutecznie - czyli trwale pozbyć się zbędnego owłosienia.


EpilFree to:

- Sekret gładkiego ciała
- Alternatywa dla lasera
- Profesjonalna metoda trwałej redukcji owłosienia

EpilFree to linia rewolucyjnych produktów redukujących ilość i hamujących wzrost owłosienia.

Profesjonalny system EpilFree stworzony został przez Dr Joel Konis’a – światowej sławy naukowca specjalizującego się w kosmetologii. Jest to skuteczny kosmetyk usuwający niechciane owłosienie, opracowany w oparciu o badania naukowe, w dziedzinie podziału komórkowego włosa. Skuteczność metody opiera się na synergicznym połączeniu roślinnych składników aktywnych, które działając bezpośrednio na korzeń włosa, zapobiegają proliferacji komórek. Opatentowana formuła preparatów wyjątkowo efektywnie przerzedza i spowalnia wzrost włosów.


EpilFree nie ma efektów ubocznych i nie powoduje przebarwień. Metoda przebadana dermatologicznie przez laboratoria CosmoPar Labs we Francji oraz licencjonowana i certyfikowana przez Ministerstwo Zdrowia w Izraelu. System dedykowany jest rynkowi profesjonalnemu.

EpilFree to metoda optymalna dla każdego typu i koloru włosa- blond, rude, siwe, ciemne, słabe. Główną jej zaletą w porównaniu do innych metod, jest skuteczność w redukcji meszku i jasnych włosów. Depilacja EpilFree może być stosowana u młodych osób, przeciwwskazaniem nie są również piegi ani tatuaże.

Zabieg redukcji owłosienia metodą EpilFree wykonywany jest gabinetach kosmetycznych.


EpilFree to zabieg 3 kroków:

Krok 1: Depilacja mechaniczna włosów: wosk, pasta cukrowa, igła elektryczna, pęseta.

Krok 2: Rozpylenie i naniesienie Aktywatora A, który przygotowuje wybrane, wydepilowane partie ciała do penetracji przez składniki aktywne znajdujących się w Tonerze B. Aktywator  rozszerza pory oraz dezynfekuje. Formuła Aktywatora A EpilFree, opiera się o:
• glikol heksylenowy, który jest rozpuszczalnikiem dla składników aktywnych i zwiększa ich penetrację
• mocznik – działając  złuszczająco, usuwa zanieczyszczenia blokujące pory, rozszerza mieszki włosowe i zwiększa przepuszczalność skóry
• przywrotnik alpejski - ekstrakt powodujący zmniejszenie proliferacji komórek

Krok 3: Rozpylenie i wmasowanie Tonera B.
Toner B EpilFree zawiera kompleks składników aktywnych oparty o glistnik jaskółcze ziele, przywrotnik alpejski, ekstrakt z liści eukaliptusa i rozmarynu oraz wyciąg  z kwiatu lawendy, który  skutecznie hamuje proliferację komórek włosowych, dzięki czemu następuje redukcja ilość włosów i spowolnienie ich odrostu aż do 80%*.

*po zastosowaniu odpowiedniej pod względem uwarunkowań osobniczych i partii ciała sesji.


Linia Epilfree oferuje produkty dostosowane do depilowanych partii ciała:

• EpilFree Facial Care Serum - przeznaczone do depilacji twarzy i okolic
• EpilFree Intim Care Serum - przeznaczone do depilacji miejsc intymnych
• EpilFree Body Care Serum - przeznaczone do depilacji rąk, nóg, klatki piersiowej czy pleców.


Zabieg redukcji owłosienia metodą EpilFree wykonywany jest gabinetach kosmetycznych.
Czas trwania zabiegu: od 5 do 15 minut
Cena od ok. 40 PLN do ok. 180 PLN – w zależności od partii ciałaAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 01-04-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności