Farmona Herbal Care - trzy nowe peelingi do ciała

<
Gallery image
>
Farmona Herbal Care - trzy nowe peelingi do ciała 1
<
Farmona Herbal Care - trzy nowe peelingi do ciała 1Farmona Herbal Care - trzy nowe peelingi do ciała 2Farmona Herbal Care - trzy nowe peelingi do ciała 3Farmona Herbal Care - trzy nowe peelingi do ciała 4Farmona Herbal Care - trzy nowe peelingi do ciała 5
 
>
 
 

Peeling cukrowy do ciała Buriti, sypki peeling cukrowy do ciała Dzika Róża oraz peeling solankowy do ciała Lawenda - to trzy nowe peelingi do ciała, które zawierają aż ponad 80 procent składników naturalnych, które dbają o to, aby nasza skóra była oczyszczona i jedwabiście gładka.


Farmona Herbal Care - peeling cukrowy do ciała Buriti

Peeling zawiera aż 82% składników naturalnych. Powstał na bazie intensywnie pielęgnującego skórę naturalnego Amazońskiego olejku buriti i olejku kokosowego oraz peelingujących drobinek cukru trzcinowego i ryżu. Peeling przywraca gładkość, oczyszcza i natłuszcza skórę. Amazoński olejek buriti stanowi źródło β-karotenu, zwiększa elastyczność skóry i intensywnie ją nawilża.

Cena: 17 PLN / 220 g


Farmona Herbal Care - sypki peeling cukrowy do ciała Dzika Róża

Peeling zawiera aż 89% składników naturalnych. Powstał na bazie pielęgnującego skórę naturalnego olejku perilla, olejku migdałowego i ekstraktu z dzikiej róży oraz peelingujących drobinek soli i cukru. Peeling przywraca gładkość, oczyszcza i regeneruje. Sypki peeling umożliwia uzyskanie różnych efektów pielęgnacyjnych, zależnie od aktualnych potrzeb skóry. Delikatny efekt osiągniemy łącząc peeling z niewielką ilością żelu do mycia lub masła do ciała. Efekt mocniejszy, zapewni naniesienie peelingu bezpośrednio na wilgotną skórę. Ekstrakt z dzikiej róży działa odżywczo, przeciwstarzeniowo, rewitalizująco i zmiękczająco na skórę. Zawiera wyjątkowo dużo witaminy C (30–40 razy więcej niż cytrusy), poprawia sprężystość skóry i silnie oraz długotrwale ją nawilża.

Cena: 17 PLN / 220 g


Farmona Herbal Care - peeling solankowy do ciała Lawenda

Peeling zawiera aż 81% składników naturalnych, powstał na bazie odżywczego i pielęgnującego skórę mleczka waniliowego, olejku lawendowego i olejku winogronowego oraz peelingujących drobinek soli. Peeling przywraca gładkość, oczyszcza, nawilża i delikatnie natłuszcza. Olejek lawendowy znany jest z aromaterapeutycznych i relaksujących właściwości, łagodzi podrażnienia i infekcje skórne, reguluje nawilżenie skóry.

Cena: 17 PLN / 220 gAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 25-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto