Lirene - antycellulitowa pielęgnacja ciała

Marka Lirene wprowadziła właśnie dwie nowości walczące z niechcianym i nielubianym cellulitem: Antycellulitowa Bio-Lipoliza - profesjonalny żel ujędrniający z Yerba Matte i kofeiną oraz Antycellulitowy Bio-Slimmer - specjalistyczne serum modelujące z Yerba Matte i stewią.


Lirene Pielęgnacja antycellulitowa Antycellulitowa Bio-Lipoliza - profesjonalny żel ujędrniający z Yerba Matte i kofeiną

Ekspertki z Laboratorium Naukowego Lirene stworzyły, oparty o roślinne składniki aktywne, profesjonalny żel ujędrniający, który zwalcza cellulit w 3 wymiarach:
1. Zmniejszenie grubości tkanki tłuszczowej
2. Ograniczenie rozwoju komórek tłuszczowych
3. Redukcja ilości substancji tłuszczowych

Antycellulitowy żel ujędrniający zawiera Roślinny Kompleks Napinająco-Ujędrniający z Yerba Matte i kofeiną, który redukuje tkankę tłuszczową i likwiduje obrzęki, dzięki czemu wysmukla uda, modeluje sylwetkę oraz zmniejsza widoczność cellulitu. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy oraz olej z jojoby poprawiają kondycję skóry, która staje się sprężysta, napięta i gładka. Żel silnie ujędrnia i wyszczupla oraz posiada lekką konsystencję o szybkim wchłanianiu.

Cena: 23,99 zł / 200 ml


Lirene Pielęgnacja antycellulitowa Antycellulitowy Bio-Slimmer - specjalistyczne serum modelujące z Yerba Matte i stewią

Ekspertki z Laboratorium Naukowego Lirene stworzyły, oparte o roślinne składniki aktywne, specjalistyczne serum modelujące, które zwalcza cellulit w 3 wymiarach:
1. Zmniejszenie grubości tkanki tłuszczowej
2. Ograniczenie rozwoju komórek tłuszczowych
3. Redukcja ilości substancji tłuszczowych

Serum modelujące zawiera Roślinny Kompleks Modelująco-Wyszczuplający z Yerba Matte i stewią, który znacząco redukuje widoczność cellulitu, zwiększa jędrność, gładkość i napięcie skóry. Modeluje sylwetkę oraz wysmukla kształt i profil ud, jednocześnie zapewniając efekt push-up pośladków. Odżywcze masło Shea chroni zewnętrzne struktury skóry, poprawia jej elastyczność oraz zapobiega wiotczeniu skóry. Serum posiada bogatą konsystencję i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

Cena: 23,99 zł / 200 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności