Lirene - antycellulitowa pielęgnacja ciała

Marka Lirene wprowadziła właśnie dwie nowości walczące z niechcianym i nielubianym cellulitem: Antycellulitowa Bio-Lipoliza - profesjonalny żel ujędrniający z Yerba Matte i kofeiną oraz Antycellulitowy Bio-Slimmer - specjalistyczne serum modelujące z Yerba Matte i stewią.


Lirene Pielęgnacja antycellulitowa Antycellulitowa Bio-Lipoliza - profesjonalny żel ujędrniający z Yerba Matte i kofeiną

Ekspertki z Laboratorium Naukowego Lirene stworzyły, oparty o roślinne składniki aktywne, profesjonalny żel ujędrniający, który zwalcza cellulit w 3 wymiarach:
1. Zmniejszenie grubości tkanki tłuszczowej
2. Ograniczenie rozwoju komórek tłuszczowych
3. Redukcja ilości substancji tłuszczowych

Antycellulitowy żel ujędrniający zawiera Roślinny Kompleks Napinająco-Ujędrniający z Yerba Matte i kofeiną, który redukuje tkankę tłuszczową i likwiduje obrzęki, dzięki czemu wysmukla uda, modeluje sylwetkę oraz zmniejsza widoczność cellulitu. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy oraz olej z jojoby poprawiają kondycję skóry, która staje się sprężysta, napięta i gładka. Żel silnie ujędrnia i wyszczupla oraz posiada lekką konsystencję o szybkim wchłanianiu.

Cena: 23,99 zł / 200 ml


Lirene Pielęgnacja antycellulitowa Antycellulitowy Bio-Slimmer - specjalistyczne serum modelujące z Yerba Matte i stewią

Ekspertki z Laboratorium Naukowego Lirene stworzyły, oparte o roślinne składniki aktywne, specjalistyczne serum modelujące, które zwalcza cellulit w 3 wymiarach:
1. Zmniejszenie grubości tkanki tłuszczowej
2. Ograniczenie rozwoju komórek tłuszczowych
3. Redukcja ilości substancji tłuszczowych

Serum modelujące zawiera Roślinny Kompleks Modelująco-Wyszczuplający z Yerba Matte i stewią, który znacząco redukuje widoczność cellulitu, zwiększa jędrność, gładkość i napięcie skóry. Modeluje sylwetkę oraz wysmukla kształt i profil ud, jednocześnie zapewniając efekt push-up pośladków. Odżywcze masło Shea chroni zewnętrzne struktury skóry, poprawia jej elastyczność oraz zapobiega wiotczeniu skóry. Serum posiada bogatą konsystencję i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

Cena: 23,99 zł / 200 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto