LPG Huile Sèche - relaksująco-modelujący suchy olejek do ciała

<
Gallery image
>
LPG Huile Sèche 1
<
LPG Huile Sèche 1LPG Huile Sèche 2
 
>
 
 

Pierwszy suchy olejek do ciała o potrójnym działaniu zawiera optymalne stężenie składników aktywnych występujących w olejkach 2,5%. Jedwabisty, suchy olejek szybko wnika w skórę, pozostawiając ją miękką i nawilżoną. Łatwy w użyciu spray, specjalistyczna formuła i delikatny zapach: produkt ten stanowi połączenie skuteczności i komfortowej aplikacji.


Pierwszy suchy olejek do ciała o potrójnym działaniu zawiera optymalne stężenie składników aktywnych występujących w olejkach 2,5%.

• Aktywne spalanie tłuszczu przez całą dobę
• Aktywacja mikrokrążenia
• Efekt odprężenia i odżywienia
• Nawilżająca konsystencja i szybkie wnikanie w głąb skóry
• Zmysłowy zapach

Do stosowania rano i wieczorem na wybrane obszary ciała (ramiona, biodra, brzuch, pośladki, uda) w celu poprawienia odżywienia skóry i modelowania ciała.
Jedwabisty, suchy olejek, który szybko wnika w skórę, pozostawiając ją miękką i nawilżoną.

Łatwy w użyciu spray, specjalistyczna formuła i delikatny zapach: produkt ten stanowi doskonałe połączenie skuteczności i komfortowej aplikacji.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-06-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności