Nivea Black&White Invisible Silky Smooth - nowe antyperspiranty

Nivea ogłasza "modę na gładkość" i wprowadza nowość - antyperspirant Black&White Invisible Silky Smooth z odżywczymi składnikami kojącymi, która zapewnia 48 godzinną skuteczną ochronę przed poceniem i zachwyca delikatnym zapachem z nutami drewna sandałowego, białego piżma i śliwki.


Moda nieustannie się zmienia. Ale niezależnie od trendów, najważniejsze pozostaje to, by zawsze dobrze czuć się w swojej skórze! Dziś Nivea ogłasza "modę na gładkość" i wprowadza  nowość – antyperspirant Black&White Invisible Silky Smooth z odżywczymi składnikami kojącymi. Nivea zrewolucjonizowała rynek już w 2011 roku, wprowadzając dzisiejszy bestseller i pierwszy tego typu produkt na świecie - antyperspirant Black&White Invisible, chroniący ubrania przed powstawaniem zabrudzeń. Teraz czas na nowość – wariant Silky Smooth, który pielęgnuje i chroni skórę pod pachami. Według badań, 43% kobiet korzystających z antyperspirantów twierdzi, że ma wrażliwą lub bardzo wrażliwą skórę . Szczególnie po depilacji, która może powodować uczucie dyskomfortu i pogorszenie wyglądu skóry. Dlatego Nivea wprowadza antyperspirant Nivea Black&White Invisible Silky Smooth, z niezwykłą formułą, która czyni skórę miękką, gładką i zadbaną.


Nivea Black&White Invisible Silky Smooth zapewnia 48h skuteczną ochronę przed poceniem oraz zachwyca delikatnym zapachem – z nutami drewna sandałowego z domieszką białego piżma i śliwki. Nuty głowy obejmują kwiat magnolii i liście mandarynki, a nuty serca różę damasceńską i złotą orchideę, którą symbolizują eleganckie kolory złota w designie opakowań.


Czym jest technologia Nivea Black&White Invisible?

Białe plamy pojawiające się na ciemnej odzieży bezpośrednio po zastosowaniu antyperspirantu to osad składników zapobiegających poceniu. W antyperspirantach Nivea Black&White Invisible składniki te wzbogacono olejkami, dzięki czemu nie osadzają się na ubraniach.

Z kolei żółte przebarwienia powstające na jasnej odzieży stają się bardziej wyraźne z upływem czasu, a włókna tkanin twardnieją. Aktywne składniki zapobiegające poceniu oraz powstawaniu sebum wchodzą w reakcję z wodą i środkami czystości, prowadząc do powstania żółtego osadu, który pozostaje we włóknach tkaniny. Antyperspiranty Nivea Black&White Invisible zawierają opatentowane składniki aktywne chroniące odzież. Substancje plamiące nie przywierają już do włókien, więc łatwiej jest usunąć je w praniu.

Poznaj niezwykłą formułę antyperspirantu Nivea Black&White Invisible Silky Smooth:

• zawiera odżywcze składniki kojące, które czynią skórę miękką, gładką i zadbaną
• może być stosowany bezpośrednio po depilacji, nie zawiera alkoholu (zero alkoholu etylowego)
• zapewnia 48h skutecznej ochrony przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem
• wykorzystuje opatentowaną technologię Nivea Black&White Invisible


Ceny:
Dezodorant w kulce 12,99 zł / 50 ml
Dezodorant w sprayu 12,99 zł / 100 ml
Dezodorant w sprayu 17,99 zł / 150 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 04-10-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności