Nivea Blue Sky - nowa formuła mleczek i balsamów do ciała

Tęsknisz za wakacjami i dniami wolnymi od obowiązków? Od czego jest weekend! 2 dni, 48 godzin - tyle zazwyczaj trwają nasze cotygodniowe "mini wakacje". Podróż do innego miasta, camping czy relaks w domu – niezależnie od tego, jaką formę wypoczynku wybierzesz, nie musisz tracić jesiennych, krótkich dni na czasochłonne zabiegi pielęgnacyjne. Nivea po raz kolejny wyszła naprzeciw oczekiwaniom Polek, udoskonalając linię mleczek i balsamów o intensywnie nawilżające serum, które zapewnia skórze maksymalne nawilżenie przez 48 godzin – czyli cały weekend!


Nowa formuła mleczek i balsamów do ciała Nivea, wzbogacona o głęboko nawilżające serum zapewni 48-godzinne intensywne nawilżenie skóry jesienią.


- Nowa formuła udoskonalona o Głęboko Nawilżające Serum Nivea
- Unikalne połączenie wysokiej jakości składników: olej migdałowy, masło shea, morskie minerały
- Intensywne nawilżenie trwające do 48 godzin
- Widocznie gładsza skóra


Jak to działa?

Naturalny czynnik nawilżający - lipidy blokujące utratę wilgotności i pielęgnacyjne olejki – ta unikalna kompozycja, zawarta w linii do pielęgnacji ciała od Nivea, zapobiega odparowywaniu wody do otoczenia, dzięki czemu skóra nie traci swojego nawilżenia. Te najwyższej jakości składniki zawarte w Głęboko Nawilżającym Serum Nivea, sprawiają, że nowe mleczka i balsamy skutecznie wnikają w skórę, pozostawiając ją długotrwale nawilżoną.

Balsamy oraz mleczka Nivea, udoskonalone o Głęboko Nawilżające Serum Nivea, zapewnią widocznie gładszą i intensywnie nawilżaną skórę do 48 godzin!


Czy wiesz że...

Głęboko Nawilżające Serum Nivea zawiera lipidy blokujące utratę wilgoci, specjalną substancję nawilżającą, która jest również naturalnym składnikiem naszej skóry
i pielęgnujące olejki zapewniające widocznie gładszą i miękką skórę.


3 x 48h!

Ulepszona formuła Odżywczego Mleczka do Ciała Nivea zawiera dwa razy więcej naturalnego oleju migdałowego w porównaniu do poprzedniej formuły. Olej, który ma swoje początki dojrzałych migdałach, ma odżywcze zdolności, które zapewniają niezwykle miękką i nawilżoną skórę. Odżywcze Mleczko do Ciała Nivea zawiera również dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych i odżywczy kwas linolenowy. Mleczko pozostawia skórę wyraźnie gładszą już po pierwszym zastosowaniu.

Cena: 17,99 PLN / 250 ml i 19,99 PLN / 400 ml


Wygładzające Mleczko do Ciała Nivea

Zawiera masło shea i składniki odżywcze, które sprawiają, że suchą skóra stanie się cudownie miękką i nawilżoną. Ulepszona formuła szybko się wchłania i pozostawia skórę gładką przez 48 godzin.

Cena: 17,99 PLN / 250 ml i 19,99 PLN / 400 ml


Błyskawicznie Nawilżający Balsam do Ciała Nivea

To balsam o ultra lekkiej formule, który został wzbogacony o morskie minerały. Balsam pozostawia skórę miękką i nawilżoną do 48 godzin bez uczucia lepkości. Produkt przeznaczony do skóry normalnej.

Cena: 19,99 PLN / 400 ml


Extra 72 godziny z Regeneracyjnym Balsamem do Ciała Nivea

48 godzin to wciąż za mało? Poznaj Regeneracyjny Balsam do Ciała Nivea i pielęgnację, która trwa... aż 72 godziny! Balsam zapewnia ukojenie i specjalną troskę napiętej skóry. Formuła zawierająca Głęboko Nawilżające Serum Nivea i dekspantenol zregeneruje nawet bardzo suchą skórę.

Cena: 19,99 PLN / 400 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności