Nivea Blue Sky - nowa formuła mleczek i balsamów do ciała

Tęsknisz za wakacjami i dniami wolnymi od obowiązków? Od czego jest weekend! 2 dni, 48 godzin - tyle zazwyczaj trwają nasze cotygodniowe "mini wakacje". Podróż do innego miasta, camping czy relaks w domu – niezależnie od tego, jaką formę wypoczynku wybierzesz, nie musisz tracić jesiennych, krótkich dni na czasochłonne zabiegi pielęgnacyjne. Nivea po raz kolejny wyszła naprzeciw oczekiwaniom Polek, udoskonalając linię mleczek i balsamów o intensywnie nawilżające serum, które zapewnia skórze maksymalne nawilżenie przez 48 godzin – czyli cały weekend!


Nowa formuła mleczek i balsamów do ciała Nivea, wzbogacona o głęboko nawilżające serum zapewni 48-godzinne intensywne nawilżenie skóry jesienią.


- Nowa formuła udoskonalona o Głęboko Nawilżające Serum Nivea
- Unikalne połączenie wysokiej jakości składników: olej migdałowy, masło shea, morskie minerały
- Intensywne nawilżenie trwające do 48 godzin
- Widocznie gładsza skóra


Jak to działa?

Naturalny czynnik nawilżający - lipidy blokujące utratę wilgotności i pielęgnacyjne olejki – ta unikalna kompozycja, zawarta w linii do pielęgnacji ciała od Nivea, zapobiega odparowywaniu wody do otoczenia, dzięki czemu skóra nie traci swojego nawilżenia. Te najwyższej jakości składniki zawarte w Głęboko Nawilżającym Serum Nivea, sprawiają, że nowe mleczka i balsamy skutecznie wnikają w skórę, pozostawiając ją długotrwale nawilżoną.

Balsamy oraz mleczka Nivea, udoskonalone o Głęboko Nawilżające Serum Nivea, zapewnią widocznie gładszą i intensywnie nawilżaną skórę do 48 godzin!


Czy wiesz że...

Głęboko Nawilżające Serum Nivea zawiera lipidy blokujące utratę wilgoci, specjalną substancję nawilżającą, która jest również naturalnym składnikiem naszej skóry
i pielęgnujące olejki zapewniające widocznie gładszą i miękką skórę.


3 x 48h!

Ulepszona formuła Odżywczego Mleczka do Ciała Nivea zawiera dwa razy więcej naturalnego oleju migdałowego w porównaniu do poprzedniej formuły. Olej, który ma swoje początki dojrzałych migdałach, ma odżywcze zdolności, które zapewniają niezwykle miękką i nawilżoną skórę. Odżywcze Mleczko do Ciała Nivea zawiera również dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych i odżywczy kwas linolenowy. Mleczko pozostawia skórę wyraźnie gładszą już po pierwszym zastosowaniu.

Cena: 17,99 PLN / 250 ml i 19,99 PLN / 400 ml


Wygładzające Mleczko do Ciała Nivea

Zawiera masło shea i składniki odżywcze, które sprawiają, że suchą skóra stanie się cudownie miękką i nawilżoną. Ulepszona formuła szybko się wchłania i pozostawia skórę gładką przez 48 godzin.

Cena: 17,99 PLN / 250 ml i 19,99 PLN / 400 ml


Błyskawicznie Nawilżający Balsam do Ciała Nivea

To balsam o ultra lekkiej formule, który został wzbogacony o morskie minerały. Balsam pozostawia skórę miękką i nawilżoną do 48 godzin bez uczucia lepkości. Produkt przeznaczony do skóry normalnej.

Cena: 19,99 PLN / 400 ml


Extra 72 godziny z Regeneracyjnym Balsamem do Ciała Nivea

48 godzin to wciąż za mało? Poznaj Regeneracyjny Balsam do Ciała Nivea i pielęgnację, która trwa... aż 72 godziny! Balsam zapewnia ukojenie i specjalną troskę napiętej skóry. Formuła zawierająca Głęboko Nawilżające Serum Nivea i dekspantenol zregeneruje nawet bardzo suchą skórę.

Cena: 19,99 PLN / 400 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto