Nivea Suflet - perełki olejków w nowych sufletach do ciała

<
Gallery image
>
Nivea Suflet 1
<
Nivea Suflet 1Nivea Suflet 2Nivea Suflet 3Nivea Suflet 4
 
>
 
 

Nasza skóra bywa wymagająca, a dodatkowo lubi być rozpieszczana. Chcemy, aby zawsze była jedwabiście gładka, intensywnie odżywiona i nawilżona, a przy tym bosko pachniała. Taki efekt dają nowe Suflety do ciała Nivea, które pokochasz za formułę, nowoczesne opakowanie i pięknie pachnącą skórę.


Perełki olejków zamknięte w nowych Sufletach do ciała Nivea

Od teraz codzienna pielęgnacja będzie jeszcze bardziej przyjemna niż dotychczas. Nowe Nivea Suflety do ciała z drogocennymi perełkami olejku w kremie, zapewniają 24-godzinne nawilżenie, pozostawiając skórę jedwabiście miękką bez uczucia lepkości. Dodatkowym atutem są przyjemne zapachy, które utrzymują się na skórze przez cały dzień. Linię tworzy Suflet do ciała o tropikalnym zapachu kokosa i z perełkami olejku monoi oraz kwiat wiśni z olejkiem jojoba. Olejki w kremie i wygodnym opakowaniu pozwalają na łatwą aplikację oraz wykorzystanie produktu w całości.


Nivea Suflet do ciała - kokos i olejek monoi

Intensywnie nawilżający, delikatny olejek w kremie, który pozostawia skórę jedwabiście gładką, bez uczucia lepkości.

• Zawiera drogocenne perełki olejku monoi.
• Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie.
• Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy.

Cena: 24,99 zł / 200 ml


Nivea Suflet do ciała - kwiat wiśni i olejek jojoba

Subtelny zapach kwiatu wiśni i perełki olejku to połączenie, które zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie bez klejącej się warstwy.

• Zawiera drogocenne perełki olejku jojoba.
• Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie.
• Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy.

Cena: 24,99 zł / 200 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności