Nivea Take me to... - nowości w klimacie egzotycznych wakacji

<
Gallery image
>
Nivea Take me to... 1
<
Nivea Take me to... 1Nivea Take me to... 2Nivea Take me to... 3Nivea Take me to... 4
 
>
 
 

Letnie limitowane nowości od Nivea to trzy nowe antyperspiranty oraz kwiatowe żele pod prysznic, które przywodzą na myśl egzotyczne wakacje w najpiękniejszych miejscach świata - Tajlandii, Bali, Meksyku, Brazylii, Hawajach i Kubie.


Lato - czas relaksu, doskonałej zabawy i tworzenia wspomnień, do których z przyjemnością wracamy. A nic nie pomaga tak skutecznie zapisać tych cudownych chwil jak świeże i cudowne zapachy, które choć na chwilę mogą przenieść nas w ulubione miejsca. Właśnie takie są letnie limitowane nowości od Nivea: trzy nowe antyperspiranty oraz kwiatowe żele pod prysznic, które przywodzą na myśl egzotyczne wakacje.


Gotowa? Daj się ponieść zapachom - Tajlandii, Bali, Meksyku, Brazylii, Hawajów i Kuby!

Nowe letnie warianty antyperspirantów Nivea Take me to zapewniają długotrwałe uczucie świeżości o zapachach orchidei, hibiskusa oraz kwiatu lotosu przywołując Brazylię, Hawaje i Bali. Dodatkowo gwarantują skuteczną ochronę przez 48h i nie zawierają alkoholu etylowego.

Z kolei formuła limitowanych żeli pod prysznic Nivea Take me to o pielęgnującej kremowej konsystencji zamienia się w jedwabistą pianę pozostawiając skórę nawilżoną i otoczoną kwiatowymi, lekkimi zapachami inspirowanymi Tajlandią, Meksykiem i Kubą. 


Poznaj limitowaną edycję antyperspirantów Nivea Take me to:


Antyperspirant Take me to Brazil

Zapewnia 48-godzinne uczucie świeżości z dodatkiem egzotycznego i uwodzącego zapachu orchidei.
Nie zawiera alkoholu etylowego.

Cena: 12,60 zł / 150 ml


Antyperspirant Take me to Hawaii

Skuteczna ochrona przed poceniem o zapachu hibiskusa.
Nie zawiera alkoholu etylowego.

Cena: 12,60 zł / 150 ml


Antyperspirant Take me to Bali

Orzeźwiająca świeżość przez cały dzień, dzięki zawartości przyjemnego zapachu kwiatu lotosu.
Nie zawiera alkoholu etylowego.

Cena: 12,60 zł / 150 ml


Poznaj limitowaną edycję żeli pod prysznic Nivea Take me to:


Żel pod prysznic Take me to Thailand

Pielęgnujący żel pod prysznic z drogocennymi perełkami olejków i aksamitną pianą rozpieszcza zmysły zapachem egzotycznych kwiatów. Pozostawia uczucie nawilżonej skóry.

Cena: 15,50 zł / 500 ml   


Żel pod prysznic Take me to Mexico

Kremowy żel pod prysznic o diamentowym blasku  otacza skórę jedwabistą pianą pozostawiając ją nawilżoną, podczas gdy kobiecy zapach dalii oczarowuje zmysły.

Ceny: 9,70 zł / 250 ml i 15,50 zł / 500 ml


Żel pod prysznic Take me to Cuba

Pielęgnujący żel pod prysznic o kremowej konsystencji otacza skórę jedwabistą pianą i pozostawia po sobie delikatny, kwiatowy zapach wraz z uczuciem nawilżonej skóry.

Ceny: 9,70 zł / 250 ml i 15,50 zł / 500 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności