Nuxe Sun - nawilżający samoopalacz w piance do ciała

<
Gallery image
>
Nuxe Sun - nawilżający samoopalacz w piance 1
<
Nuxe Sun - nawilżający samoopalacz w piance 1Nuxe Sun - nawilżający samoopalacz w piance 2
 
>
 
 

W tym sezonie Nuxe stawia na skórę muśniętą słońcem, bez wystawiania ciała na szkodliwe promieniowanie UV. Dzięki temu możesz z łatwością uzyskać efekt naturalnej i pięknej opalenizny, kiedy tylko zapragniesz! Poznaj nowość - nawilżający samoopalacz w piance, którego aplikacja jest nie tylko prosta, ale również niezwykle przyjemna.


Ciesz się naturalnie wyglądającą opalenizną bez słońca!

Naturalnie wyglądająca, złocista opalenizna bez ekspozycji na słońce, już od pierwszej aplikacji - to obietnica innowacji Nuxe. Jej sekret to połączenie  DHA i kwasu hialuronowego w 100% pochodzenia naturalnego, aby nadać skórze subtelny efekt muśnięcia słońcem, jednocześnie intensywnie nawilżając skórę. Nuxe oddaje w ręce wielbicielek i wielbicieli opalenizny produkt, który jest tak samo przyjemny w użyciu na ciele, jak i na twarzy!

Pianka samoopalająca zapewnia bezproblemową i przyjemną aplikację. Dzięki lekkiej konsystencji, pianka błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając smug i zacieków na skórze ani plam na ubraniach. Zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt naturalnej opalenizny nadając skórze pięknego, subtelnego kolorytu. Dodatkowo zapach DHA jest niewyczuwalny, a pianka nałożona na skórę roztacza delikatny aromat wanilii, który przywodzi na myśl piaszczystą plażę. Produkt zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego.


Cena: 121 zł / 150 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 12-04-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES