Sanctuary SPA - nowe pianki pod prysznic

<
Gallery image
>
Sanctuary SPA - nowe pianki pod prysznic 1
<
Sanctuary SPA - nowe pianki pod prysznic 1Sanctuary SPA - nowe pianki pod prysznic 2
 
>
 
 

Dwie nowe pianki do mycia ciała pod prysznic Sanctuary SPA z pewnością pomogą w codziennym rytuale dbania o skórę, nwilżenie i oczyszczenie - głęboko nawilżająca pianka z olejkami i oczyszczająco - detoksykująca pianka z aktywnym węglem drzewnym.


Głęboko nawilżająca pianka pod prysznic z olejkami

Zanurz ciało w kremowym rytuale oczyszczania. Odżywczy miks olejków ze słodkich migdałów i pestek słonecznika zmienia się na dłoni w kremową piankę, otulającą ciało myjącymi bąbelkami. Pozostawia skórę miękką, głęboko nawilżoną do 3 dni po użyciu, a zmysłowy zapach utrzymuję się na niej do 12 godzin.

Cena: 49 PLN


Oczyszczająco - detoksykująca pianka pod prysznic z aktywnym węglem drzewnym

Głęboko oczyszczający duet węgla i mentolu zmienia się z czarnego żelu w białą, puszystą piankę, otulając ciało chmurą myjących bąbelków. Skóra po kąpieli jest super czysta i orzeźwiona a zmysłowy zapach utrzymuje się na niej do 12 godzin.

Cena: 49 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 24-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności