Sensai Silky Bronze Self Tanning for Body - kremowo-żelowy samoopalacz do ciała

Któż nie lubi wygrzewać i opalać się w promieniach słońca? Większość z nas, lecz nie każdy może. Uczulenia, podrażnienia, przebarwienia, a nawet poparzenia, to tylko niektóre efekty uboczne korzystania ze słonecznych kąpieli. Idealną alternatywą dla słońca jest saamoopalacz, który nada naszemu ciału, piękny, złocisty i zdrowy kolor.


Self Tanning for Body marki Sensai dzięki swej oryginalnej, żelowo-kremowej formule pomoże uzyskać stopniowo ukazujący się, naturalny kolor ciała. Produkt zawiera wiele substancji nawilżających, a połączenie DHA i erytrulozy, samoopalających molekuł zapewniają naturalną opaleniznę.

Błyskawicznie nawilża i daje po kilku godzinach zdrową, naturalnie wyglądającą opaleniznę.
Bogaty żel wnika w głąb skóry pozostawiając efekt nawilżenia.


Działanie i korzyści:

- Ma nietypową konsystencję: połączenie kremu i żelu, pozwala osiągnąć efekt pięknej opalenizny bez odczucia przesuszenia.
- Kolor pojawia się stopniowo, ale jest trwalszy.
- Naturalny wygląd, długo utrzymujący się kolor, efekt nawilżonej skóry.


Stosowanie:

- Nakładać właściwą ilość produktu na starannie oczyszczone ciało
- Umyć dłonie natychmiast po nałożeniu
- Stosować 2-3 razy w tygodniu w celu wzmocnienia opalenizny

Uwaga: ten produkt nie zawiera ochrony SPF.


Cena: 345 zł / 150 ml

Kosmetyki Sensai dostępne są w perfumeriach Douglas.Zdjęcie i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-07-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności