St.Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Gel - brązujący, wodny żel samoopalający

<
Gallery image
>
St.Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Gel 1
<
St.Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Gel 1St.Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Gel 2
 
>
 
 

Odkryj ultralekki, wodny żel, który w kontakcie ze skórą przekształca się w krystaliczną wodę dla natychmiastowej absorpcji i nawilżenia. Nie wymaga spłukiwania, idealnie  wpasuje się w Twój aktywny styl życia. Naturalnie pozyskiwane substancje opalające działają natychmiast na głębsze warstwy powierzchni skóry, dzięki czemu możesz się cieszyć się naturalnie, wyglądającą, piękną opalenizną w zaledwie 3 godziny po aplikacji.


Klinicznie potwierdzone nawilżenie skóry do 72 godzin, dzięki czemu twoja naturalnie wyglądająca opalenizna o średniej intensywności pozostaje promienna i utrzymuje się dłużej. Zawiera w 100% wegańskie składniki opalające, zieloną wodę mandarynkową i ekstrakt z tropikalnego kwiatu hibiskusa niwelujące skutki zanieczyszczenia środowiska i szkodliwych czynników zewnętrznych. Cudownie pachnie tropikami rozpieszczając zmysły przenosi w nastrój wymarzonych, egzotycznych wakacji.

Rezultat: naturalnie wyglądająca złocista opalenizna zaledwie w 3 godziny

• Pachnąca, ultralekka formuła
• 72h nawilżenie, nasz najbardziej nawilżający produkt opalający do tej pory
• Kwas hialuronowy blokuje wilgoć, aby dłużej utrzymać i utrwalić opaleniznę
• Skuteczne, naturalne środki do pielęgnacji skóry, które zatrzymują nawilżenie, regenerują skórę i wzmacniają jej naturalną barierę
• Chroni przed zanieczyszczeniami
• Bez spłukiwania
• Wodna formuła natychmiast się wchłania


Cena: 169 zł / 200 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 29-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności