St.Tropez Tan Remover - pianka do usuwania samoopalacza

<
Gallery image
>
St.Tropez Tan Remover 1
<
St.Tropez Tan Remover 1St.Tropez Tan Remover 2
 
>
 
 

Usuń błędy, lub zbuduj na nowo swoją opaleniznę i przygotuj skórę do kolejnej aplikacji samoopalacza! Skutecznie i delikatnie usuwa ślady samoopalacza pozostawiając skórę nieskazitelną i gotową na kolejną aplikację. Zawiera detoksykujący ekstrakt z bawełny i normalizujące probiotyki.


Nowa technologia w piance zawiera detoksykujący ekstrakt z bawełny, który pomaga oczyścić skórę, delikatnie usuwając wszelkie ślady opalenizny. Wzbogacona o probiotyki, pomaga zrównoważyć równowagę skóry co pozwala uzyskać jeszcze bardziej naturalnie wyglądającą, bezpieczną opaleniznę. Pozostawia skórę czystą, świeżą i odżywioną.

Ta wyjątkowo delikatna pianka działa zarówno jako środek do usuwania opalenizny, jak i skuteczna baza dla dalszych aplikacji samoopalacza. Odpowiednia nawet dla wrażliwej skóry  skutecznie usuwa wszelkie ślady niechcianej opalenizny w ciągu kilku minut.

Delikatnie wmasuj piankę w czystą, suchą  skórę, pozostaw na 5 minut i spłucz. Aby uzyskać najlepsze rezultaty użyj rękawicy do usuwania śladów po samoopalaczu St.Tropez.

Formuła zwiera wegańskie składniki opalające. Bez parabenów, siarczanów i innych drażniących składników.


Cena: 95 zł / 200 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności