St.Tropez Watermelon - arbuzowa opalenizna

<
Gallery image
>
St.Tropez Watermelon - arbuzowa opalenizna 1
<
St.Tropez Watermelon - arbuzowa opalenizna 1St.Tropez Watermelon - arbuzowa opalenizna 2St.Tropez Watermelon - arbuzowa opalenizna 3St.Tropez Watermelon - arbuzowa opalenizna 4
 
>
 
 

Pianka samoopalająca i balsam do ciała stopniowo budujący opaleniznę z ekstraktem z arbuza to wyśmienita propozycja dla tych, dla których słońce nie jest sprzymierzeńcem. Kosmetyki zapewniają piękną i naturalną opaleniznę i typowo letni, odświeżający zapach arbuza.


Pianka samoopalajaca z ekstraktem z arbuza

Długotrwała, 10-dniowa opalenizna z nowym świeżym aromatem arbuza!

Spraw aby opalanie stało się wyjątkowym doznaniem dla zmysłów, dzięki naszej piance z ekstraktem z arbuza. Nasza kultowa samoopalająca pianka St.Tropez  ma teraz nowy, „pyszny” aromat arbuza. Odkryj nowy, zmysłowy wymiar dzięki nowemu, soczystemu i świeżemu zapachowi, który nie tylko pieści Twoje zmysły podczas aplikacji, ale także całkowicie maskuje przykry zapach samoopalacza. Dodatkowo arbuz jest znany ze swoich właściwości nawilżających, co zapewni doskonałą opaleniznę bez smug na długi czas. Zawiera witaminę E o właściwościach nawilżających i ochronnych co wpływa na trwałość i jakość opalenizny.
Formuła zwiera wegańskie składniki opalające. Bez parabenów, siarczanów i innych drażniących składników.

Cena: 169 zł / 200 ml


Balsam do ciała stopniowo budujący opaleniznę z ekstraktem z arbuza

Zatrzymaj nawilżenie na 72 godziny,  stopniowo buduj nieskazitelną, muśniętą słońcem opaleniznę!

72 godziny nawilżenia dzięki specjalnej technologii blokowania wilgoci. Gwarantuje, nieskazitelną opaleniznę i super odżywioną skórę dzięki zawartości kwasu hialuronowego. W łatwy sposób stopniowo zbudujesz swoją idealną opaleniznę bez smug w ramach codziennego rytuału pielęgnacyjnego. Każdego dnia pogłębiaj jej intensywność aż do oczekiwanego efektu. Formuła zwiera wegańskie składniki opalające.
Bez parabenów.

Cena: 95 zł / 200 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 29-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności