Tołpa Dermo Body Hydro - nawilżające mleczko regenerujące

Nawilża i wygładza, regeneruje i przywraca komfort. Wspomaga odbudowę warstwy lipidowej skóry i wzmacnia jej barierę ochronną. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry i uodparnia ją na działanie czynników zewnętrznych. Zwiększa sprężystość i elastyczność skóry. Jest hypoalergiczne dzięki czemu można je stosować do skóry wrażliwej, suchej i odwodnionej.


Działanie:

- zwiększa nawilżenie skóry o 37 % zaraz po zastosowaniu, utrzymuje nawilżenie przez 24 h
- wygładza skórę o 15 %, poprawia elastyczność o 23 % po pierwszym użyciu
- ogranicza utratę wody z naskórka o ok. 48 % zaraz po zastosowaniu


Sposób użycia:

Nanieś mleczko na całe ciało. Wmasuj okrężnymi ruchami ku górze, aż do wchłonięcia. Stosuj codziennie rano i wieczorem, także od 4 miesiąca ciąży i po porodzie w zależności od potrzeb.

Produkt otrzymał pozytywną opinię 25 badanych kobiet w ciąży i po porodzie.


Składniki:

- borowina tołpa.®
- wygładzający olej migdałowy
- regenerujący olej
- macadamia
- masło shea
- masło babasu
- gliceryna

Pojemność: 250 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-04-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności