Yasumi - depilacja laserowa bikini

<
Gallery image
>
Yasumi - depilacja laserowa bikini 1
<
Yasumi - depilacja laserowa bikini 1Yasumi - depilacja laserowa bikini 2
 
>
 
 

Wyobraź sobie, że już nigdy nie zobaczysz włosków na bikini. Już nigdy nie będziesz czuła się nimi skrępowana. Skóra w tym miejscu zawsze będzie gładka, bez krostek, bez podrażnień. To nie muszą być jedynie marzenia. Takie efekty daje depilacja laserowa.


Depilacja laserowa usuwa niechciane włoski. Nie będzie ci już potrzebna maszynka do golenia ani depilator. Nie będziesz musiała biegać na depilację woskiem czy pastą cukrową, a potem męczyć się z wrastającymi włoskami, krostkami i podrażnieniami skóry. Problem niechcianych włosków rozwiąże depilacja laserem diodowym, inaczej epilacja, albo fotoepilacja IPL. W obu zabiegach specjalizuje się Yasumi, a w wyborze metody pomagają ich eksperci. Oczywiście depilacja może dotyczyć płytkiego i głębokiego bikini, ale również nóg, pach, rąk. Polecana jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom.


Depilacja bikini bez skrępowania

Bikini płytkie obejmuje obszar pachwin, bikini głębokie dotyczy pachwin, wzgórka łonowego, warg sromowych oraz strefy między pośladkami. Obszar depilacji precyzujesz sama, informując eksperta Yasumi o swoich wymaganiach. Bez względu na to, czy wybierzesz bikini płytkie czy głębokie, priorytetem jest twój komfort. Zabieg jest tak przemyślany, byś nie czuła się skrępowana. Depilację w gabinetach Yasumi wykonują wyłącznie kobiety. Przed samym zabiegiem będziesz miała czas dla siebie, byś mogła się odświeżyć i przebrać w przygotowaną do depilacji jednorazową bieliznę. Do depilacji wykorzystywane są najnowocześniejsze urządzenia, dzięki czemu jest skuteczna, choć trwa krótko, bo około 15 minut. Po zabiegu sama sobie aplikujesz preparat łagodzący. By pozbyć się owłosienia, wystarczy kilka sesji. Ich liczba zależy na przykład od koloru włosków.


Która metoda jest dla ciebie?

Depilacja laserowa bikini to wygodne rozwiązanie. Po serii zabiegów na myśl o randce, basenie czy sezonie plażowania nie będziesz już martwić się, czy zdążysz się wydepilować. Gładką skórę bez owłosienia gwarantuje ci zarówno metoda depilacji laserem diodowym, jak i fotoepilacji IPL. Podczas zabiegów uszkadzane są komórki macierzyste włosów, odpowiedzialne za ich odrastanie. Pozwól jednak, że metodę depilacji wybierze dla ciebie ekspert Yasumi. IPL polecane jest przede wszystkim osobom o ciemnych włoskach, natomiast laser diodowy powala na ustawienie parametrów dla każdego fototypu skóry i koloru włosów. Skuteczność fotoepilacji określa się na poziomie 79%, depilacji laserowej 85%.

Zabiegi depilacji są dostępne w gabinetach Yasumi w całej Polsce www.gabinety.yasumi.plAutor: Redakcja
Data publikacji: 02-02-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES