Avon mark. Big&Extreme - najnowsza maskara do rzęs

Marzysz o rzęsach tak długich, że dotykają szkieł okularów i łapią krople deszczu? Avon właśnie spełnia te marzenia! Pomaluj rzęsy najnowszą maskarą Avon mark. Big&Extreme i bądź pewna, że przykujesz każde spojrzenie, a Twoje rzęsy będą tak wydłużone, że zaczną rzucać cień!


Rzęsy jak z salonu

Najbardziej poszukiwany trend tego sezonu? Efekt przedłużonych rzęs jak z salonu! Uzyskasz go z nowym tuszem Avon mark. Big&Extreme. Jego sekretem jest unikalna formuła Elasto Volumeric, która ma aż 2 razy więcej mocy rozciągania niż inne formuły wydłużające, dlatego pogrubia i wydłuża aż poza naturalne końcówki rzęs. Do tego unikalna, pierwsza w Avon wydłużająca szczoteczka Lash Extender działa cuda! Zbudowana jest z włosków różnej długości, które pokrywają tuszem każdą, nawet najkrótszą rzęsę. Efekt? Aż 63% kobiet, które wypróbowały nową maskarę, zamieniłoby swój obecny tusz na Avon mark. Big&Extreme, ryzykując, że będą poszukiwane za najdłuższe rzęsy w mieście!


Nowoczesny look w każdej sytuacji

Maskara Avon mark. Big&Extreme dostępna jest w trzech odcieniach. Wybierz ten, który najbardziej pasuje do Twojego stylu! Masz ochotę na uwodzicielskie kocie oko? Pomaluj rzęsy tuszem w odcieniu Blackest Black, by uzyskać wyrazisty look. Wolisz naturalny make up no make up? Brown Black delikatnie podkreśli makijaż oka. Jeśli lubisz zaszaleć, tusz w odcieniu Navy został stworzony właśnie dla Ciebie. Maskara Avon mark. Big&Extreme jest wodoodporna i trwała, nie tworzy grudek i nie osypuje się, dzięki czemu rzęsy wyglądają świetnie przez cały dzień.

Pogrubiający i wydłużający tusz Avon mark. Big&Extreme w kolorach Blackest Black, Brown Blak oraz Navy będzie dostępny w katalogu Avon 13/2018.
Tusz Avon mark. Big&Extreme można zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl oraz w sklepie Avon Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

Cena: 18,99 zł / 10 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności