Avon startuje z Bitwą Maskar

Avon startuje z Bitwą Maskar, podczas której do rywalizacji staną 3 tusze - Geniusz 5w1, Euforia i Unlimited. Szykuje się prawdziwe karnawałowe szaleństwo pod hasłem #bitwamaskar! Ambasadorkami tych topowych produktów zostały 3 polskie aktorki - Alicja Bachleda-Curuś, Ola Adamska oraz Daria Widawska. Każda z nich wybrała swojego ulubieńca.


Alicja Bachleda-Curuś, Aleksandra Adamska i Daria Widawska dołączyły do #bitwamaskar Avon!

Avon zachęca wszystkie kobiety, które lubią testować nowe kosmetyki do makijażu, do odrobiny zabawy podczas tegorocznego karnawału. Trzy znane aktorki oraz Ambasadorki Avon już wybrały swoich ulubieńców! Za co ich cenią? Przetestuj wszystkie tusze biorące udział w Bitwie Maskar i sprawdź, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!  

Tusz Geniusz 5w1 pogrubia, wydłuża, rozdziela oraz unosi rzęsy, a także nadaje im głęboki kolor. Teraz będzie on dostępny w trzech nowych odcieniach - zieleni, granatu i burgundu, dzięki którym dodasz oczom zmysłowej głębi, a rzęsom niepowtarzalnego, oryginalnego koloru. Skuteczność maskary potwierdza Alicja Bachleda-Curuś - aktorka, ikona stylu i ambasadorka produktu. "Tusz-geniusz w klasycznej czerni to mój wybór na co dzień. A gdy mam ochotę na odrobinę szaleństwa, wybieram kolor. Każdy z 3 nowych odcieni jest głęboki, bardzo elegancki i dodaje moim oczom wyrazistości" - mówi Alicja.


Marzysz o efekcie pełnego wachlarza rzęs? Postaw na Tusz Euforia z keratyną i olejkiem rycynowym. Tusz jest gwarancją objętości i wydłużenia, które można uzyskać dzięki tradycyjnej szczoteczce w kształcie klepsydry. Widzicie ten wachlarz rzęs? "To tusz Euforia robi takie cuda! Nie tylko daje efekt "wow", ale też pielęgnuje. Mój nowy nr 1 marki Avon!" - mówi Ola Adamska, ambasadorka produktu.


Tusz Unlimited wybrała z kolei Daria Widawska. Maskara dzięki potrójnej formule Lift&Lock unosi nawet najbardziej oporne, proste rzęsy i to bez zalotki! Zapewnia do 4x uniesienia, 3x objętości i 24h trwałości. Innowacyjna, silikonowa szczoteczka FX-Lift ma lukę w środku, dzięki czemu można nabierać więcej tuszu i pogrubić rzęsy. "Odkąd mam tusz Unlimited, nie muszę używać zalotki. On sam unosi i podkręca moje rzęsy na 24 godziny. Ideał!" - dodaje aktorka.


Tusz Avon Geniusz 5w1 10 ml będzie dostępny w katalogu Avon 02/2021 w cenie od 22,99 zł
Tusz Avon Euforia 10 ml będzie dostępny w katalogu Avon 02/2021 w cenie od 25,99 zł
Tusz Avon Unlimited 10 ml będzie dostępny w katalogu Avon 02/2021 w cenie od 19,99 zł

Produkty będzie można zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony http://www.avon.pl
Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 21-01-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności