Becca Cosmetics X Barbie Ferreira Prismatica Face Palette - paleta do makijażu twarzy

<
Gallery image
>
Becca Cosmetics X Barbie Ferreira 1
<
Becca Cosmetics X Barbie Ferreira 1Becca Cosmetics X Barbie Ferreira 2Becca Cosmetics X Barbie Ferreira 3Becca Cosmetics X Barbie Ferreira 4Becca Cosmetics X Barbie Ferreira 5Becca Cosmetics X Barbie Ferreira 6
 
>
 
 

Paleta opracowana we współpracy z Barbie Ferreira zawiera 5 odcieni do makijażu cery, które rozświetlają skórę i dodają jej blasku. Paleta zawiera dwa rozświetlacze, bronzer, róż i puder - dające efekt rozświetlenia.


Ultragładkie pigmenty pryzmatyczne w transparentny sposób blendują się i stapiają ze skórą. Warstwy odważnego koloru i opalizującego światła dają wielowymiarowy efekt. Cienie stosuj pojedynczo, mieszaj lub nakładaj warstwowo - dla efektu świetlistej cery.


Paleta do makijażu twarzy i oczu w wyrazistych, opalizujących odcieniach pozwalających wykreować wielowymiarowy makijaż na wiele świątecznych okazji. Stworzona we współpracy z Barbie Ferreirą.


Efekty:

Rozświetlacz, róż i bronzer w jednej palecie wydobędą piękno rysów twarzy, podkreślą oczy i pozwolą wyczarować makijaż na nieskończoną ilość świątecznych okazji. Wszystkie 5 odcieni, stworzonych na bazie nowych pigmentów rozszczepiających światło, płynnie łączy się ze sobą. Intensywne kolory z opalizującą poświatą to idealny sposób na wielowymiarowy makijaż, który pasuje do każdego nastroju i okazji – od subtelnego i nie rzucającego się w oczy po jaskrawy i odważny.

Każdy odcień w tej stworzonej we współpracy z Barbie Ferreirą uniwersalnej palecie do makijażu twarzy załamuje i odbija światło, zapewniając promienny wygląd. Dodatkowo opalizujący topper, stworzony z transparentnej bazy mieniącej się perłową poświatą, może być nakładany na każdy inny odcień jako wykończenie makijażu twarzy i oczu, aby spotęgować olśniewający efekt rozszczepienia światła.


Stosowanie:

Twarz: Wybierz swój ulubiony odcień, nanieś go miękkim pędzlem na zaokrąglenia policzków i rozprowadź w kierunku skroni. Wykończ, nanosząc warstwę Refract, aby spotęgować olśniewający efekt rozproszonego blasku.
Oczy: Nakładaj na dowolne miejsca, które chcesz podkreślić kolorem, np. na powieki, w wewnętrznych kącikach oka, w załamaniu powieki i na łuki brwiowe. Aby uzyskać efekt rozproszenia i zmiękczenia koloru, używaj pędzla o miękkim włosiu lub pędzla o twardym włosiu, jeśli chcesz, aby kolor był intensywniejszy.


Odcienie:

• Hustle: Mieniący się odcień śliwkowy
• Hued: Mieniący się, ciepły odcień różu
• Prismify: Mieniący się, ciepły odcień wanilii
• Glimmer: Mieniący się odcień brązu
• Refract: Iskrzący się odcień niebieskiej perły


Cena: 209 zł

Kosmetyki marki Becca Cosmetics dostępne są w Polsce wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl


Marka Becca, stworzona przez Australijkę Rebeccę Morrice Williams, oferuje kosmetyki, które podkreślają  Twoje naturalne piękno, zamiast je maskować. Założycielka wykreowała linię produktów, które dopasowują się do każdej karnacji – dla uzyskania idealnego odcienia. Becca sprawia, że Twój rytuał pielęgnacyjny staje się przyjemnością. Nowości marki, nasycone pigmentami odbijającymi światło, pomogą podkreślić Twoje atuty urody i stworzyć indywidualną definicję "perfekcji".Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 23-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności