Benefit Cosmetics Cheekleaders Pink Squad - nowa paleta róży i rozświetlaczy

<
Gallery image
>
Benefit Cosmetics Cheekleaders Pink Squad 1
<
Benefit Cosmetics Cheekleaders Pink Squad 1Benefit Cosmetics Cheekleaders Pink Squad 2Benefit Cosmetics Cheekleaders Pink Squad 3Benefit Cosmetics Cheekleaders Pink Squad 4Benefit Cosmetics Cheekleaders Pink Squad 5
 
>
 
 

Ta różowa paletka przyprawi Cię o obłędny rumieniec! Ozdób twarz świeżym, wdzięcznym rumieńcem dzięki palecie w limitowanej edycji zawierającej róż do policzków, bronzer i rozświetlacz. Zawiera nowy i ekskluzywny, złociście perłowy, jedwabisty rozświetlacz Tickle, słynny matowy puder brązujący Hoola, bestsellerowy róż Dandelion w niewinnie różanym odcieniu i jeszcze więcej. Jako uzupełnienie - pełnowymiarowy pędzel. Wypróbuj nasze autorskie wskazówki i porady i dowiedz się jak wykonać idealny promiennie różowy makijaż.


Rozgrzej swoje policzki kolorami z paletą Cheekleaders Pink Squad!

Paleta zawiera 5 pełnowymiarowych pudrów:

- złociście perłowy, jedwabisty rozświetlacz w pudrze Tickle w pełnym rozmiarze
- Dallas, puder, który przeniesie Twoją cerę w zalany słońcem kanion w pełnym rozmiarze
- niewinnie różowy, rozświetlający puder do twarzy Dandelion w pełnym rozmiarze
- pozłacany słońcem róż do policzków Galifornia w pełnym rozmiarze
- matowy puder brązujący do twarzy Hoola w pełnym rozmiarze
- pędzel do pudru

Paleta Cheekleaders Pink Squad to wszystko, czego potrzebujesz dla nadania odrobiny koloru policzkom, opalenizny prosto z wakacji i złoto-różowego rozświetlenia! Zdecydowany must have! Paleta zawiera także pędzelek do makijażu oraz lusterko.

Dołącz do swojej drużyny i zachwycaj rozpromienioną cerą!


Cena: 289 zł (edycja limitowana)
Do nabycia wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-03-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności