Bobbi Brown The Essential Multicolor Eye Shadow Pallete - stwórz swój look

<
Gallery image
>
The Essential Multicolor Eye Shadow Pallete 1
<
The Essential Multicolor Eye Shadow Pallete 1The Essential Multicolor Eye Shadow Pallete 2The Essential Multicolor Eye Shadow Pallete 3The Essential Multicolor Eye Shadow Pallete 4The Essential Multicolor Eye Shadow Pallete 5The Essential Multicolor Eye Shadow Pallete 6The Essential Multicolor Eye Shadow Pallete 7
 
>
 
 

Bobbi Brown przedstawia Essentials, staranie wyselekcjonowaną kolekcję cieni do powiek w kolorach "must have" dla każdej kobiety. Sprawią one, że wykonanie makijażu oczu stanie się dziecinnie proste.


W życiu nie wszystko przychodzi z łatwością, ale w przypadku makijażu oczu wcale nie musi tak być. Kolekcja palet stworzona na bazie wiedzy i wieloletniego doświadczenia makijażystów Bobbi Brown sprawi, że makijaż oka stanie się banalnie prosty. Starannie wyselekcjonowana gama kolorów cieni została dobrana tak, aby każdy mógł stać się prawdziwym artystą makijażu. Te w pełni profesjonalne palety cieni do powiek pozwalają na łatwą aplikację koloru oraz wykreowanie eleganckiego i wyrafinowanego makijażu, idealnego wielowymiarowego looku. A więc rozświetlaj, łącz kolory, definiuj!


The Essential Multicolor Eye Shadow Pallete:

• Burnished Bronze
• Night Smoke
• Into the Sunset
• Midnight Orchid*
• Blue Storm*

Cena: 155 zł


The Essential Multicolor Eye Shadow Pallete dostępne są w salonie firmowym Bobbi Brown w CH Plac Unii City Shopping w Warszawie, w wybranych perfumeriach Douglas oraz na www.douglas.pl.

*Dostępne tylko w salonie firmowym Bobbi Brown w CH Plac Unii City Shopping w Warszawie.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-10-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności