CHANEL Ultra Le Teint Velvet - trwały podkład naturalnie wygładzający i wyrównujący cerę

<
Gallery image
>
CHANEL Ultra Le Teint Velvet 1
<
CHANEL Ultra Le Teint Velvet 1CHANEL Ultra Le Teint Velvet 2
 
>
 
 

Ultra Le Teint Velvet to trwały podkład, który naturalnie wygładza i wyrównuje cerę. Jego retuszujące działanie eliminuje wszelkie niedoskonałości i zapewnia makijaż o matowym, aksamitnym wykończeniu. Ultralekki, ultramatowy i ultranaturalny podkład momentalnie tworzy ze skórą jedność i sprawia, że cera zachowuje nieskazitelny wygląd przez cały dzień. Ta aksamitna emulsja, dostępna w 15 odcieniach, dopasowuje się do cery normalnej lub mieszanej i pozwala uzyskać nieskazitelny efekt makijażu.


CHANEL Ultra Le Teint Velvet

- ultralekka i trwała formuła
- korygujące matowe wykończenie
- idealna naturalna cera


Odpowiednie gesty

Nałóż Ultra Le Teint Velvet po aplikacji zwykle stosowanych produktów pielęgnacyjnych, za pomocą gąbeczki lub pędzla.
Przed użyciem dokładnie wstrząśnij, aby uzyskać idealnie jednorodną konsystencję. Kiedy nie słychać już dźwięku kuleczki wewnątrz opakowania, formuła jest gotowa. Nałóż ją opuszkami placów. Rozprowadź od środka twarzy na zewnątrz. Moduluj ostateczny efekt makijażu, wklepując więcej produktu w bardziej problematyczne partie skóry.

Podkładu Ultra Le Teint Velvet można stosować również jako korektor nanoszony punktowo w niedoskonałości.


Skład

• Kompleks Perfect Skin Affinity idealnie harmonizuje ze skórą, zapewniając trwały makijaż i blask przez cały dzień.
• Pudry "Blurring effect", wyselekcjonowane przez Laboratoria CHANEL, zmniejszają powierzchniowe nieregularności i momentalnie wygładzają widoczne pory.
• Unikatowa kompozycja dwóch półprzejrzystych, półkulistych pudrów kompleksu Perfect Light Control idealnie niweluje przebarwienia i zaczerwienienie skóry bez obciążającego efektu maski.


Źródło foto i informacja prasowa: strona oficjalna CHANELAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 21-08-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności