Collistar Mascara Design - zagęszcza i pogrubia rzęsy

<
Gallery image
>
Collistar Mascara Design 1
<
Collistar Mascara Design 1Collistar Mascara Design 2Collistar Mascara Design 3Collistar Mascara Design 4
 
>
 
 

Jedyna super technologicznie zaawansowana maskara o wyjątkowym działaniu zagęszczającym i pogrubiającym rzęsy dzięki wyjątkowemu kompleksowi Lashpulp gwarantuje niespotykany do tej pory efekt!

Efektywność potwierdzona klinicznie!

Natychmiastowy efekt pogrubiający: +69%                                 
Efekt zagęszczenia rzęs po  30 dniach: +28

Extra działanie pogrubiające: cenny proszek z komórek macierzystych bambusa, które przylegają do rzęs sprawiając, że są grubsze i nadają im objętość oraz podnoszą je do góry tworząc perfekcyjny makijaż.

Stopniowe działanie zagęszczające rzęsy: koktajl glycoprotein pozyskiwanych z drożdży działa na rzęsy wzmacniając ich  gęstość.

Działanie regenerujące: Pro-witamina B5 chroni rzęsy, sprawia, że stają się mocne, gęste i elastyczne.

Perfekcyjny, uwodzicielski makijaż: Dzięki obecności naturalnych wosków, trzech rodzajów polimerów oraz superskoncentrowanych pigmentów rzęsy stają się:
- długie, podkręcone oraz perfekcyjnie   wymodelowane
- mają ultra-błyszczący, intensywny kolor

Wyjątkowa szczoteczka ze specjalnym włosiem wzmacnia działanie pogrubiające oraz perfekcyjnie oddziela i pokrywa wszystkie rzęsy nawet te najkrótsze.

Ceny:
Mascara Design pogrubiająca Ultra Black, 99 PLN
Mascara Design wydłużająca Ultra Black (zawiera włókna nylonowe) nie jest polecana dla osób noszących szkła kontaktowe, 99 PLN
Mascara Design wodoodporna Ultra Black, 99 PLN

Mascara Design dostępna jest wyłącznie w perfumeriach Douglas.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 18-04-2011

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności