Dior Addict Lacquer Plump - lekki lakier powiększający objętość ust

<
Gallery image
>
Dior Addict Lacquer Plump 1
<
Dior Addict Lacquer Plump 1Dior Addict Lacquer Plump 2Dior Addict Lacquer Plump 3Dior Addict Lacquer Plump 4Dior Addict Lacquer Plump 5Dior Addict Lacquer Plump 6
 
>
 
 

Lekki lakier powiększający objętość ust jest wybitnym osiągnięciem naukowców Dior. Na wzór tuszu, Dior Addict Lacquer Plump barwi usta kolorami, które stapiają się ze skórą i utrzymują się nawet do 8 godzin. Powiększa optycznie usta, modeluje ich kształt, wygładza powierzchnię skóry oraz skutecznie nawilża.


Rewolucja Dior Addict

W 2017 roku na rynek trafił hybrydowy Dior Addict Lacquer Stick. Łatwa w użyciu pielęgnacyjna formuła balsamu połączona z połyskiem lakieru nadała makijażowi ust zupełnie nowy wymiar. W 2018 roku Dior przesuwa jeszcze dalej granice makijażu i pielęgnacji ust, tworząc Dior Addict Lacquer Plump - pierwszy powiększający lakier do ust.

"Intensywne kolory, niedościgniona trwałość oraz niepowtarzalny połysk, zaklęte w lekkiej jak piórko, gwarantującej uczucie komfortu konsystencji" - tymi słowami Peter Philips, Dyrektor kreatywny i wizerunkowy makijażu Dior, opisuje najnowsze dzieło marki Dior.


Pierwszy powiększający lakier do ust

Lekki lakier powiększający objętość ust jest wybitnym osiągnięciem naukowców Dior. Na wzór tuszu, Dior Addict Lacquer Plump barwi usta kolorami, które stapiają się ze skórą i utrzymują się nawet do 8 godzin. Naśladując powiększający błyszczyk, gwarantuje wielowymiarowy efekt. Powiększa optycznie usta, modeluje ich kształt, wygładza powierzchnię skóry oraz skutecznie nawilża. Po upływie 24 godzin poziom nawilżenia ust jest większy o 78%.


W czym tkwi sekret Dior Addict Lacquer Plump?

Dwufazowa emulsja typu olej w wodzie została nasycona pigmentami i wzbogacona w naturalny wyciąg z hibiskusa zapewniający efekt powiększonych ust, kwas hialuronowy o działaniu nawilżającym oraz specjalnie dobrany składnik, który gwarantuje uczucie świeżości.


Wibrująca harmonia barw

Ponadczasowe, elektryzujące i lśniące odcienie, skrojone na miarę przez Petera Philipsa, pozwalają dostosować look do okazji, niezależnie od okoliczności.

W eleganckiej i wyrafinowanej rodzinie Classics nie sposób oprzeć się odcieniowi 456 Dior Pretty w kolorze różanego drewna.
W kolekcji Neons jako pierwsza rzuca się w oczy delikatnie zabarwiona błękitem fuksja 676 Dior Fever, intensywna, ale łatwa w noszeniu.
Linia Glitters stawia na blask, zapewniając gładkie wykończenie bez uczucia drobinek błyszczyku na skórze. Szczególnie wyróżnia się koralowy odcień 538 Dior Glitz przypominający lureks.


Cena: 167 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności