Dior Backstage Custom Eye Palette - paleta do makijażu smoky eye

Dior Backstage Custom Eye Palette - uniwersalna paleta do makijażu smoky eye, z żelem, dzieki któremu cienie do powek przybierają postać linera. Nowa paleta cieni w kolekcji Dior Backstage to dziewięć formuł oferujących nieskończone możliwości.


Cztery migotliwe kolory: chłodne srebro i szary brąz kontrastują z ciepłym miedzianym odcieniem oraz czekoladą. Uzupełnieniem zestawu jest mocna matowa czerń oraz rozświetlająca subtelna biel a także złoty top coat z lśniącymi, perłowymi drobinkami. Dwa pozostałe elementy powstały z myślą o spersonalizowaniu stylizacji. Profesjonalna baza wydłuża trwałość kolorów i intensywfikuje końcowy efekt, a zawarty w palecie żel sprawia, że każdy cień można wykorzystać jako eyeliner. Wszystkie cienie harmonijnie się łączą, oferując bogactwo stylizacji: od naturalnych po odważne, wyrafinowane smoky eye.


Porady Petera Philipsa

Cienie nakładane za pomocą jednego z trzech pędzli z kolekcji Backstage gwarantują delikatny rezultat. Wklepane w powiekę opuszkami palców stają się bardziej metaliczne. W połączeniu z żelem przybierają formę linera. Nadchodzący świąteczny sezon jest okazją do wypróbowania różnych stylizacji: łączenia kolorów dla efektu smoky eye, rozświetlania spojrzenia złotą poświatą top coatu, lub podkreślania oczu wyrafinowaną, srebrną kreską.


Kosmetyki Dior Backstage dostępne są wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 01-10-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności