Dior Backstage Face & Body Glow - uniwersalny rozświetlacz w płynie do twarzy i ciała

<
Gallery image
>
Dior Backstage Face & Body Glow 1
<
Dior Backstage Face & Body Glow 1Dior Backstage Face & Body Glow 2Dior Backstage Face & Body Glow 3
 
>
 
 

Płynny rozświetlacz, odpowiedni dla wszystkich odcieni skóry. Ożywia cerę, zapewniając jej natychmiastowy, naturalny blask. Zawiera skoncentrowane bardzo drobne pigmenty perłowe, dzięki czemu subtelnie rozświetla cerę, zapewniając jej natychmiastowy blask, rozmywając drobne niedoskonałośc i rozpraszając światło. Wielokrotne zastosowanie, jego delikatna, nietłusta konsystencja umożliwia stopniowanie efektu od najbardziej naturalnego do intensywnego glow. Może być stosowany zarówno na twarz, jak i ciało.


Dzięki bardzo drobnej formule, płynna, nieważka i szybkoschnąca konsystencja rozświetlacza Face & Body Glow tworzy film, który jest w stanie wytrzymać najbardziej ekstremalne warunki: sport, kontakt z wodą, wysokie temperatury i wilgotny klimat. Pełen złotych pigmentów perłowych, wolny od koloru bazowego, dopasowuje się do wszystkich odcieni skóry, nie pozostawiając jej ciemnej lub szarej.


Nowy element kolekcji, rozświetlacz Face & Body Glow, stanowi perfekcyjny dodatek do makijażu wykonanego podkładem Face & Body Foundation. Formuła nasycona perłowymi cząsteczkami o złotych refleksach nie zawiera pigmentów. Dostosowuje się do każdej karnacji bez niekorzystnego efektu szarej lub ciemnej cery. Przetestowany za kulisami wybiegów dla modelek, podobnie jak wszystkie pozostałe produkty do makijażu cery z kolekcji Backstage, gwarantuje skórze świetlisty wygląd przez cały dzień, jest wodoodporny i wytrzymały na wysokie temperatury.


W połączeniu z podkładem wspaniale podkreśla promienny blask skóry. Może też być nakładany bezpośrednio na skórę, zapewniając świetliste i naturalne wykończenie. Stosować do rozświetlania dekoltu, ramion oraz nóg.

Butelka, która bliźniaczo przypomina opakowanie podkładu oraz bazy z tej kolekcji, jest lekka i praktyczna, a precyzyjna końcówka umożliwia uzyskanie pożądanej porcji produktu.


Porady Petera Philipsa:

Face & Body Glow pozwala na dobór intensywności rozświetlenia. Rozświetlacz w połączeniu z podkładem umożliwia efekt subtelnego blasku całej powierzchni skóry. Nałożony na podkład pozwala podkreślić wybrane okolice. Zaledwie kilka kropli wystarczy, aby stworzyć stylizację na dzień. Zastosowanie nieco większej porcji wydobywa naturalny blask skóry oraz rozjaśnia jej koloryt.


Cena: 172 zł / 50 ml (produkt dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl)Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności