Dior Rouge Ultra Rouge - ultra-trwała, ultra-kolorowa i ultra-komfortowa nowa gama pomadek

<
Gallery image
>
Dior Rouge Ultra Rouge 1
<
Dior Rouge Ultra Rouge 1Dior Rouge Ultra Rouge 2Dior Rouge Ultra Rouge 3Dior Rouge Ultra Rouge 4Dior Rouge Ultra Rouge 5Dior Rouge Ultra Rouge 6Dior Rouge Ultra Rouge 7Dior Rouge Ultra Rouge 8Dior Rouge Ultra Rouge 9Dior Rouge Ultra Rouge 10Dior Rouge Ultra Rouge 11Dior Rouge Ultra Rouge 12Dior Rouge Ultra Rouge 13
 
>
 
 

Pierwsza ultra-trwała, ultra-kolorowa i ultra-komfortowa pomadka. Za jej pomocą można stworzyć na ustach wspaniałe, uszlachetniające urodę kreacje malarskie. Łatwa w aplikacji i jeszcze łatwiejsza w noszeniu. 26 ultra-trwałych kolorów ze świata mody, zapewniających trwałość tuszu w połączeniu z uczuciem wyjątkowego komfortu.


Pierwsza ultra-trwała, ultra-kolorowa i ultra-komfortowa pomadka. Pocałunek, który na zawsze zapada w pamięć.

Rewolucja Dior

Wyjątkowa trwałość, ultra zmysłowa konsystencja i wyraziste odcienie: pomadka marzeń stała się rzeczywistością.


"Za jej pomocą można stworzyć na ustach wspaniałe, uszlachetniające urodę kreacje malarskie. Łatwa w aplikacji i jeszcze łatwiejsza w noszeniu." - mówi Peter Philips, dyrektor kreatywny i wizerunkowy makijażu Dior.
Petr Pilips wzbogacił zachwycającą kolekcję o innowacyjną pomadkę nowej generacji. Pod batutą mistrza kreatywności stała się natchnieniem dla innowacyjnych prac badawczych.

Ultra Rouge wstrząsnęła utartymi schematami - jest to pierwsza pomadka, która zapewnia trwałość tuszu w połączeniu z uczuciem wyjątkowego komfortu. Za kompleksową innowacją stoi genialna w swej prostocie idea: świetliste, półmatowe wykończenie, niedościgniona zmysłowość, dogłębne nawilżenie oraz 12-godzinna trwałość.


Narodziny ultra pomadki

"Czego kobiety oczekują od pomadki?" - pyta przewrotnie Peter Philips. "Wszystkiego. Obecnie mają do wyboru pomadki o dużym stężeniu pigmentów i trwałym efekcie krycia, które jednak nie zapewniają zwysłowych odczuć, albo też lekki jak piórko, delikatny kolor tuszu kosztem głębi koloru i komfortu."

Ultra Rouge rozwiązuje ten dylemat, oferując wyjątkowe przeżycie miłośniczkom magii makijażu, komfortu i wyrafinowania.

W wyniku długich badań i wnikliwych prac badawczych naukowcy marki zidentyfikowali polimer, który w połączeniu z olejkami pochodzenia roślinnego oferuje zarówno skuteczne nawilżenie, a tym samym komfort, jak też 12-godzinną trwałość, bez uczucia ściągnięcia czy wysuszenia.


26 ultra-trwałych kolorów ze świata mody

"Ultra Rouge nadaje nowy wymiar doświadczeniom związanym z makijażem i na nowo definijuje czerwień" - zdradza Peter Philips.
"Ponieważ formuła działa na zasadzie tatuażu ust tworząc drugą, barwną skórę na wargach, mogłem jej nadać nowe, nasycone i świetliste odcienie. Czułem się jak malarz dysponujący zupełnie nową paletą kolorów" - dodaje Peter Philips.

Aby podkreślić nowe odcienie, Ultra Rouge otrzymała eleganckie, inspirowane światem mody etui z bardzo nowoczesnego, lakierowanego metalu ku chwale koloru.


4 deklaracje miłości do czerwieni

999 Ultra Dior - "Upajająca kobiecość." Klasyczna czerwień.
770 Ultra Love - "Uwuerz w siebie - bo jeśli nie Ty, to kto?" Odcień malinowy.
851 Ultra Shock - "Lepiej szokować niż być nudnym." Oddziałujący na wyobraźnię burgund.
777 Ultra Star - "Wszystkie jesteśmy gwiazdami." Dominująca makowa czerwień.


Ultra-kobieca. Ultra-Dior.

W kampanii Ultra Rouge pod kierunkiem Petera Philipsa w obiektywie Davida Simsa nie mogło zabraknąć Natalie Portman. Chyba nikt lepiej nie mógłby wcielić się w wartości Dior, reprezentując dzisiejsze kobiety i ch nowoczesne podejście do mody.

Wyreżyserowany przez Gordona von Steinera film reklamowy w pełni oddaje istotę magnetyzmu, osobowość i nieokiełznaną energię emanującą z postaci Natalie Portman.

Kliknij i obejrzyj film:
http://glow.pl/filmy/dior-rouge-ultra-rouge-ultra-trwala-ultra-koloro-f/
Zdjęcia: serwis prasowy DiorAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności