Diorskin Forever Undercover - nowa gama ekstremalnych podkładów

<
Gallery image
>
Diorskin Forever Undercover 1
<
Diorskin Forever Undercover 1Diorskin Forever Undercover 2Diorskin Forever Undercover 3Diorskin Forever Undercover 4Diorskin Forever Undercover 5Diorskin Forever Undercover 6Diorskin Forever Undercover 7Diorskin Forever Undercover 8Diorskin Forever Undercover 9
 
>
 
 

Gama Diorskin Forever od lat dba o doskonałą cerę kobiet na całym świecie. W tym sezonie, laboratoria Dior wraz z ekspertami ds. makijażu, prezentują ekstremalny podkład Diorskin Forever Undercover. W erze selfie, ten maksymalnie kryjący podkład na bazie wody łączy w sobie trwałość do 24 godzin oraz naturalność i świeże wykończenie.


Peter Philips, Dyrektor Kreatywny ds. Wizerunku i Makijażu Dior tak opisuje swoją wizję tego nowoczesnego podejścia do sztuki krycia: "Podkład o płynnej konsystencji i wysokiej koncentracji pigmentów zapewnia idealne krycie niedoskonałości. Absolutną nowością dla tak mocno kryjącego podkładu jest to, że jest niewidoczny i nieodczuwalny na skórze. Makijaż jest świeży i wystarczająco matowy aby nie sięgać po puder".

Diorskin Forever Undercover poprawia cerę już po pierwszej aplikacji

Koryguje i ujednolica, jednocześnie pozostawiając ją naturalną. Jest to idealny podkład do każdego makijażu, od najbardziej naturalnego po ekstremalny i rockowy. Z Diorskin Forever Undercover niedoskonałości pozostają zamaskowane przez całą noc i cały dzień... on sam pozostaje zaś niezauważony.


Forever Undercover

Micro-film, maksymalne krycie i wyjątkowo wysokie stężenie pigmentu zapewnia ultra-mocne pokrycie

Diorskin Forever Undercover zawiera najwyższy poziom pigmentów spośród wszystkich podkładów z gamy; prawie dwa razy więcej niż oryginalny płynny podkład.
Innowacja Dior polega na możliwości krycia bez efektu maski dzięki wysokiej koncentracji pigmentów. Starannie dobrane pigmenty mineralne, posiadają specyficzną powłokę na bazie roślin, która doskonale łączy się ze skórą, zapewniając subtelne wykończenie. Żadna niedoskonałość nie przedrze się przez innowację Diorskin Forever Undercover.


Aplikacja w kilka sekund, ekstremalna krycie do 24 godzin

Każdy składnik formuły podkładu, zapewnia wysoką jakość krycia od świtu do zmierzchu. Formuła Diorskin Forever Undercover opiera się na innowacyjnym zestawieniu dwóch pudrów. Pierwszy maskuje niedoskonałości, drugi absorbuje nadmiar sebum i zabezpiecza długotrwały efekt krycia. Dodatkowo, pudry te są niezwykle jedwabiste, dzięki czemu wykończenie makijażu jest lekkie i zmysłowe.

Pomimo lekkości, efekt jest bardzo trwały, dzięki połączeniu dwóch polimerów nowej generacji. Pierwszy z nich zapewnia odporność na wodę oraz sebum, drugi wspomaga kontrolę przed jego wydzielaniem.

Bez względu na wszystko, Diorskin Forever Undercover jest Twoim wiernym sojusznikiem.


Świeże wykończenie niczym druga skóra

Sekret zdumiewająco płynnej, aksamitnej i świeżej tekstury o tak wysokim stopniu krycia leży w formule opartej na wodzie i olejkach. Połączenie to tworzy wyjątkowo cienki, napigmentowany oraz lekki film, a dzięki wodzie podkład zapewnia niespotykanie świeży efekt krycia. Dodatkowo, olejek zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt krycia.

Maksymalne krycie, precyzja i świeżość wykończenia makijażu. Diorskin Forever Undercover nie zawiedzie nikogo kto chce niepostrzeżenie ukryć swoje niedoskonałości.


Bogata gama odcieni

Aby zapewnić maksymalne krycie oraz idealną, świeżą i jednolitą cerę, należy perfekcyjnie dopasować podkład do odcienia skóry. Zaawansowane ekspertyzy kolorystyczne Dior pozwoliły zaprojektować 15 odcieni, od najjaśniejszego do najciemniejszego, które idealnie komponują się z każdym kolorem skóry.


Wskazówki Petera Philipsa

"Ultra-gładka tekstura Diorskin Forever Undercover nie tworzy wrażenia maski, można ją aplikować opuszkami palców. Zacznij od obszarów, które wymagają korekty, a następnie wygładzaj, aby ujednolicić ze skórą. Jeśli potrzebujesz równomiernego pokrycia całej twarzy, użyj pędzla do podkładu. Forever Undercover zapewnia uczucie komfortu przez 24-godziny".


Kampania Undercover

Wraz z nową historią Diorskin Forever odkrywamy nową Natalie Portman. Bardziej wyzwoloną, rockową i niezwykle stylową. Jest ucieleśnieniem nowej generacji doskonałości, którą symbolizuje pewność siebie oraz niezawodny makijaż.
Źródło zdjęć: serwis prasowy DiorAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 13-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności