Douglas Glam Palette - świąteczna paleta do makijażu

<
Gallery image
>
Douglas Glam Palette 1
<
Douglas Glam Palette 1Douglas Glam Palette 2Douglas Glam Palette 3
 
>
 
 

Limitowana świąteczna paleta do makijażu zawiera 60 cieni do powiek, 8 pudrów do twarzy, 12 błyszczyków oraz pomadki, 1 tusz do rzęs, 1 kredkę do oczu, 1 kredkę do ust i akcesoria, dzięki którym możesz stworzyć każdy look! W tej palecie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć makijaż swoich marzeń.


Dzięki Glam Palette Twoja kreatywność nie ma granic! W tej palecie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć makijaż swoich marzeń. Cień do powiek, róż, puder rozświetlający, pomadki.

To paleta dla każdej kobiety, która pragnie mieć wszystkie produkty do makijażu w jednym miejscu.


Cena: 129 zł

Paleta dostępna jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-11-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności