Dr Irena Eris Lift & Long Mascara - nowa mascara z efektem optycznego liftingu

<
Gallery image
>
Dr Irena Eris Lift & Long Mascara 1
<
Dr Irena Eris Lift & Long Mascara 1Dr Irena Eris Lift & Long Mascara 2
 
>
 
 

Nowa mascara z efektem optycznego liftingu i otwartego oka dla wszystkich miłośniczek podkreślania spojrzenia. Pielęgnacyjna formuła tworzy elastyczny film, który nie tylko sprawia, że rzęsy wyglądają na gęściejsze i dłuższe, ale także unoszą się wyraźnie, otwierając oko i nadając mu wyjątkowego blasku. Mascara jest niezwykle trwała i odporna na kruszenie oraz rozmazywanie, zapewniając perfekcyjny wygląd przez cały dzień.


Formuła została wzbogacona o składniki odżywcze, takie jak pantenol o działaniu regenerującym, witaminę C o działaniu antyoksydacyjnym oraz kompleks pielęgnujących olejków i wosków z akacji senegalskiej, bogatych w polisacharydy i glikoproteiny. To nie tylko makijaż, to także pielęgnacja dla Twoich rzęs.


Precyzyjna aplikacja

Szczoteczka o ergonomicznym kształcie, w synergii z precyzyjnie dobraną, niezwykle elastyczną formułą, sprawia, że już od pierwszego pociągnięcia uzyskasz efekt wachlarza rzęs, jednocześnie podkreślisz ich naturalny kształt.

Specjalnie zaprojektowana, modelująca szczoteczka jest wygięta pod kątem 20°. Kształt szczoteczki odpowiada naturalnej linii wzrostu rzęs. Umożliwia precyzyjną aplikację od nasady aż po same końce, docierając do kącików oczu oraz pokrywając nawet najkrótsze włoski.


Składniki aktywne

Wyjątkowa, pielęgnacyjna formuła tworzy elastyczny film o działaniu definiującym, unoszącym i wydłużającym rzęsy.
Po wyschnięciu pozostaje elastyczna i przyjemna w dotyku.
Jest niezwykle trwała i odporna na kruszenie oraz rozmazywanie.

Bogata w składniki aktywne:

- Pantenol o działaniu regenerującym
- Witamina C o działaniu antyoksydacyjnym
- Sok z akacji senegalskiej bogaty w polisacharydy i glikoproteiny
- Kompleks pielęgnujących olejków i wosków


Cena: 159 zł / 9 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-02-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES