Estēe Lauder Sumptuous Rebel Length + Lift Mascara - wydłuża, unosi i idealnie rozczesuje rzęsy

Sumptuous Rebel Length + Lift Mascara wydłuża, unosi oraz idealnie rozczesuje rzęsy. Niezwykle trwała, odporna na wilgoć. Estēe Lauder Sumptuous Rebel Length + Lift Mascara łamie wszelkie zasady! W roli głównej wysmukła szczoteczka dostarczająca rzęsom megadawki tuszu. Efekt? Naturalna długość, brak ubytków i podniesione rzęsy. Mascara nie odpada, smugi nie pojawiają się, a piękne rzęsy rządzą.  Poprowadź rzęsy do boju!


Szczoteczka, która wykracza poza wszelkie oczekiwania

Sumptuous Rebel Length + Lift Mascara bez problemu otula tuszem każdą rzęsę, podczas gdy superzgrabna szczoteczka rozczesuje, podkreśla i rozdziela rzęsy błyskawicznie tworząc spektakularny efekt.

• Specjalnie zaprojektowany system nabierający nakłada na rzęsy wystarczającą ilość mascary już za pierwszym razem. Włosie szczoteczki rozprowadza tusz równomiernie na rzęsach zapewniając natychmiastowy efekt "wow".
• Lekko zwężający się ku górze kształt ułatwia aplikację tuszu bez względu na kształt lub rozmiar oka, docierając nawet do skrajnie położonych rzęs i spektakularnie otwierając spojrzenie.


Formuła, która zapewnia niesamowity efekt przez cały dzień

Luksusowa, wysokoefektywna formuła odpowiada za megaobjętość i efekt podniesienia
• Połączenie włosia o grubości 2 i 4 mm błyskawicznie nadaje rzęsom objętości i podnosi je
• Koktajl składników odżywczych pozostawia rzęsy jedwabiście miękkimi
• 24-godzinna formuła nie odpada ani nie pozostawia smug
• Wodo i potoodporna
• Zmywalna w ciepłej wodzie
• Przyjazna sztucznym rzęsom


Zmywanie: przemyj rzęsy ciepłą wodą. Nie ciągnij ani nie pocieraj. Odczekaj, aż woda wsiąknie w rzęsy (15-20 sekund). Następnie delikatnie przetrzyj rzęsy płatkiem kosmetycznym lub chusteczką lub spłucz wodą. 

Estēe Lauder Sumptuous Rebel Length + Lift Mascara nie zawiera tłuszczu, została przetestowana okulistycznie i jest odpowiednia dla użytkowniczek szkieł kontaktowych.


Cena: 159 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 23-10-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności