Ewelina Krasoń nową Make-up Expert Lancôme

<
Gallery image
>
Ewelina Krasoń nową Make-up Expert Lancôme 1
<
Ewelina Krasoń nową Make-up Expert Lancôme 1Ewelina Krasoń nową Make-up Expert Lancôme 2Ewelina Krasoń nową Make-up Expert Lancôme 3Ewelina Krasoń nową Make-up Expert Lancôme 4
 
>
 
 

Do grona ekspertów Lancôme dołączyła Ewelina Krasoń w roli Make-up Expert. Jedna z najbardziej uznanych makijażystek w Polsce podziela wartości marki, która od początku istnienia w centrum stawia kobietę i koncentruje się na jej naturalnym pięknie, wypływającym prosto z wnętrza. Każdy kosmetyk marki pozwala celebrować tę filozofię. Ewelina Krasoń jako pro make-up artist i beauty trainer inspiruje kobiety, dzieli się z nimi wiedzą i podkreśla ich indywidualność. Współpraca Lancôme i Eweliny rozpoczyna nowy rozdział w makijażu, zachęcając Polki do jeszcze śmielszego wyrażania swojej kobiecości.


Ewelina Krasoń i Lancôme - eksperckie połączenie

Zaproszenie do społeczności ekspertów Lancôme za każdym razem otrzymują osoby, które wyróżniają się wiedzą i doświadczeniem w swoich dziedzinach, ale nie tylko. Marka docenia i promuje charyzmę, zaangażowanie i inspirowanie innych. Ewelina Krasoń jest nie tylko niezwykle utalentowaną makijażystką, ale również perfekcjonistką, kobietą pełną pasji i osobą, która wkłada mnóstwo energii, żeby się realizować. Jej kreatywność i zamiłowanie do świata piękna stanowią inspirację dla wielu Polek. Jako make-up artist, stale poszerza swoje horyzonty, np. biorąc udział w zagranicznych szkoleniach, licznych zawodowych projektach czy współpracy z medialnymi osobami. Na makijaż patrzy w szerokim ujęciu i myśli o nim nie tylko w kontekście finalnego efektu. Dla Eweliny kluczowa jest pielęgnacja, co podkreśla zawsze w swoich publikacjach czy szkoleniach. Kosmetycznym punktem wyjścia dla niej nie jest zatem baza pod makijaż, ale dobrze skomponowana pielęgnacja, dzięki której skóra wygląda pięknie i zdrowo. Dopiero po jej dobraniu, make-up artist wybiera kosmetyki kolorowe, które zawierają również składniki pielęgnacyjne.

"Ogromnie cieszymy się na współpracę z Eweliną, jedną z najbardziej utalentowanych makijażystek w Polsce. Jej wizja piękna i pasja do makijażu idealnie wpisują się w wartości Lancôme. Jesteśmy przekonani, że jej współpraca z Lancôme będzie inspiracją dla kobiet w Polsce i otworzy nowy rozdział dla kategorii makijażu naszej marki." - skomentowała Sandra Poeppel, Brand Business Director Lancôme.

"Przede mną niesamowita artystyczna przygoda, która jest spełnieniem jednych z moich marzeń. Kocham wszystko co francuskie, a estetyka i filozofia marki Lancôme jest ze mną niezwykle spójna. W mojej pracy jako makijażystka od zawsze stawiam na jakość i podkreślanie piękna, które jest w każdym z nas, niezależnie od wieku. Czeka nas dużo wspólnych projektów, które będą inspirować i pokazywać świat beauty w wielowymiarowy sposób. Nie mogę się doczekać!" - powiedziała o współpracy z Lancôme Ewelina Krasoń.


Sztuka makijażu Eweliny Krasoń

Dla Eweliny Krasoń punktem wyjścia do tworzenia make-upu była fascynacja dziełami i historią sztuki. Jest ona absolwentką liceum plastycznego, kształciła się również w Akademii Sztuk Pięknych. W pewnym momencie życia postanowiła jednak zamienić farby, płótna i sztalugi na pędzle i produkty do makijażu. Dzięki swojemu wykształceniu, Ewelina przenosi makijaż na zupełnie nowy poziom. Nie trzyma się utartych schematów. Stale eksperymentuje i szuka nowych, ciekawych rozwiązań. Różnorodność produktów Lancôme pozwala jej w pełni wyrazić kreatywność, ponieważ są one niezwykle plastyczne i wielozadaniowe. Podkłady umożliwiają budowanie krycia, korektory Teint Idole Ultra Wear jednocześnie służą do konturowania, a kolorowe tinty Idôle, oprócz cieni do powiek, mogą pełnić funkcję różu, rozświetlacza czy eyelinera – to wszystko pozwala Ewelinie na artystyczną indywidualność.


Doświadczenie i wspólne środowisko

Makijażowa przygoda Eweliny rozpoczęła się od pracy w perfumerii, gdzie zgłębiła świat marek premium. Dzięki temu etapowi swojej kariery, doskonale poznała potrzeby klientek oraz różnorodne kosmetyki, co w efekcie dało jej mocne podstawy. Make-up artist od zawsze preferowała pracę z kosmetykami selektywnymi. Docenia je nie tylko za wysokiej jakości, dopracowane formuły, ale również trwałe i estetyczne opakowania. Produkty Lancôme były od wielu lat obecne zarówno w jej profesjonalnym kufrze, jak i prywatnej kosmetyczce, a sama współpraca to naturalna kontynuacja trwającej od lat relacji. Makijażystka wielokrotnie podkreślała sympatię do produktów marki, wskazując cenne dla niej walory takie jak jakość, trwałość i niezawodność. Formuły produktów Lancôme pozwalają Ewelinie pełnowymiarowo myśleć o makijażu, a także przygotowywać go od podstaw do samego końca w zgodzie z własną wizją. Maskara Lash Idôle oraz podkład Teint Idole Ultra Wear (jeden z najlepiej sprzedających się podkładów na rynku selektywnym) to jej ulubieńcy w pracy z klientkami, gwiazdami oraz przy tworzeniu własnego makijażu.


Z miłości do Francji i naturalnego piękna

Francuska definicja piękna to coś, co łączy Lancôme i Ewelinę Krasoń. Widać to w produktach kreowanych przez markę, jak i make-upach ekspertki, podkreślających naturalną urodę jej klientek. Obie strony doskonale znają trendy, a także same je kreują, ale przy tym zgodnie stawiają na ponadczasowość, swobodę i celebrowanie indywidualności. Spersonalizowane podejście makijażystki w połączeniu z najlepszymi kosmetykami francuskiej marki to sposób, żeby wspólnie dodawać kobietom pewności siebie, a także wydobywać i podkreślać piękno, które drzemie w każdej z nich.


Ewelina Krasoń

Makijażystka gwiazd z ponad 12-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest szkoleniowcem i trenerką makijażu. Doświadczenie zdobywała podczas licznych szkoleń zagranicznych w Paryżu, Barcelonie, Tel Awiwie, ucząc się od najlepszych takich jak- Linda Hallberg, Einat Dan, Ido Raphael Zadok, Ortal Elimeleh, Dany Sanz, James Vincent. Na co dzień dba o makijaże gwiazd pracując przy sesjach zdjęciowych, kampaniach reklamowych czy programach telewizyjnych. Jej klientkami są m.in. Roxie Węgiel, Sylwia Grzeszczak, Paulina Krupińska, Doda, Wersow, Anna Lewandowska, Klaudia El Dursi, Patrycja Markowska, Patricia Kazadi i wiele innych.


Materiał PR

Zdjęcia: serwis prasowy LancômeAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 11-05-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES