Flormar - kreatywny świat makijażu i kolorów, który pokochały kobiety na całym świecie

<
Gallery image
>
Flormar - kreatywny świat makijażu i kolorów 1
<
Flormar - kreatywny świat makijażu i kolorów 1Flormar - kreatywny świat makijażu i kolorów 2Flormar - kreatywny świat makijażu i kolorów 3Flormar - kreatywny świat makijażu i kolorów 4Flormar - kreatywny świat makijażu i kolorów 5Flormar - kreatywny świat makijażu i kolorów 6Flormar - kreatywny świat makijażu i kolorów 7Flormar - kreatywny świat makijażu i kolorów 8Flormar - kreatywny świat makijażu i kolorów 9Flormar - kreatywny świat makijażu i kolorów 10Flormar - kreatywny świat makijażu i kolorów 11
 
>
 
 

Firma Flormar została założona w Mediolanie, włoskiej stolicy światowej mody. W 1970 wzbudziła zachwyt tureckiego rodu o kupieckich korzeniach, rodziny Şenbayi I od tego momentu produkcja oraz prowadzenie marki zostało przeniesione właśnie do Turcji. Flormar stał się ulubioną marką kobiet dzięki szerokiej gamie produktów oraz ich intensywnej pigmentacji obejmujących róże do policzków, podkłady, cienie do powiek, tusze do rzęs, pomadki, lakiery do paznokci, akcesoria i produkty do pielęgnacji skóry. Firma posiada własne laboratoria w których m.in.: dział kontroli jakości sprawdza i zapewnia wysoką jakość, testując produkty na każdym etapie produkcji.


Filozofia marki Flormar

Innowacyjność:
Wprowadzamy zmiany i nowe pomysły oraz technologie w osiągnięciu założonego celu, udoskonalania naszych produktów, usług i procesów produkcyjnych na każdym etapie.

Dynamika:
Podejmujemy elastyczne i szybkie decyzje natychmiast je wdrażając.

Duch zespołu:
Ufamy sobie, wspólnie osiągamy wyznaczone cele, ale chętnie dzielimy się naszymi pomysłami i umiejętnościami przy każdej okazji.

Pasja:
Kochamy i wierzymy w to, co robimy; przekraczamy granice, aby znaleźć to, co najlepsze, i nigdy się nie poddajemy.

Odpowiedzialność:
Nie idziemy na kompromis w kwestii uczciwości, szacunku i najwyższej jakości.

Zorientowanie na wyniki:
wiemy, że każda projekt przyniesie pozytywne rezultaty.


- 49 lat w kolorowym świecie piękna
- ponad 100 krajów na 7 kontynentach
- 8 minionów sztuk produkowanych miesięcznie
- ponad 200 sklepów monobrandowych
- ponad 450 sklepów na całym świecie
- szeroka gama produktów i kolorów


Marka Flormar jest ceniona przez kobiety dzięki modnym i niezawodnym produktom do makijażu. Zaprasza kobiety do kreatywnego świata makijażu, zapewniając im kolory i tekstury, które pozwolą im najlepiej wyrazić swój styl i podkreślić naturalne piękno. Wierzymy, że kolor jest istotą świata Flormar. Poszukujemy i dostarczamy kobietom najmodniejsze kolory. Wierzymy, że kolor może być narzędziem do wyrażania siebie.

Dzięki wyjątkowo szerokiej gamie produktów obejmujących róże do policzków, podkłady, cienie do powiek, tusze do rzęs, pomadki, lakiery do paznokci, akcesoria i produkty do pielęgnacji skóry Flormar stał się ulubioną marką kobiet.


Marka Flormar dostępna jest w Polsce wyłącznie w sieci drogerii Rossmann i na www.rossmann.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 21-01-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności