Givenchy Solar Pulse - kolekcja makijażu na lato

<
Gallery image
>
Givenchy Solar Pulse - kolekcja makijażu na lato 1
<
Givenchy Solar Pulse - kolekcja makijażu na lato 1Givenchy Solar Pulse - kolekcja makijażu na lato 2Givenchy Solar Pulse - kolekcja makijażu na lato 3Givenchy Solar Pulse - kolekcja makijażu na lato 4Givenchy Solar Pulse - kolekcja makijażu na lato 5Givenchy Solar Pulse - kolekcja makijażu na lato 6Givenchy Solar Pulse - kolekcja makijażu na lato 7Givenchy Solar Pulse - kolekcja makijażu na lato 8Givenchy Solar Pulse - kolekcja makijażu na lato 9
 
>
 
 

W tej odzie do słońca dominuje tylko jeden kolor pomarańczowy i niebieski. Ciepły i chłodny. Wakacje w kontrastującym krajobrazie tworzą scenerię dla dwóch odcieni, które znajdują się na przeciwnych krańcach koła barw. Dwa monochromatyczne kolory doskonale się nawzajem dopełniają. Tak idealnie, że można zawrzeć je w jednej idei: Solar Pulse czyli słoneczny puls.


"Moja bipolarna, monosolarna kolekcja. Niezbędna doza słonecznego blasku. "Pocztówka" na lato 2019. Wszystkie te fantazje o prawdziwych letnich wakacjach zainspirowały mnie do stworzenia kolekcji Solar Pulse. Słońce-działanie-upał-kreatywność-radośćkomunikacja i niebo-woda-nieskończoność-marzenieucieczka-cudownie. Zwiedzanie Wenecji na łodzi. Popijanie wody kokosowej ze stopami zanurzonymi w oceanie. Zachód słońca na dziewiczej białej plaży. Leniuchowanie na leżaku wśród kwiatów. Noce, które dłużą się aż po świt… Stworzyłem tę kolekcję, by zapewnić Wam harmonijne letnie doznania, wywołać energetyzujący, lecz kojący nastrój, który można podsumować dwoma słowami: pomarańczowy i niebieski. Dwa kolory wyzwalające uczucie szczęścia" - Muy Caliente.


Healthy Glow Powder Marbled Edition - rozświetlająco-brązujący puder do twarzy

Marmurkowe edycje limitowane

Wszystko bierze swój początek od słońca... Marka Givenchy prezentuje nową, limitowaną odsłonę pudru Healthy Glow. Puder przybrał postać marmurkowej wersji z wbudowanym rozświetlaczem, który nadaje cerze promienny wygląd i sprawia, że odbija światło.
Typowe dla pudru Healthy Glow walory rozświetlające, na potrzeby kolekcji Solar Pulse zyskały jeszcze więcej słonecznego blasku. Dzięki potężnej dawce masy perłowej rozświetlacz uwydatnia kolor bez efektu zbyt ciężkiego makijażu.

Zmysłowość satynowego peniuaru w połączeniu z naturalnym, zdrowym blaskiem.

Jedwabista formuła pudru pozwala uzyskać opalizujące wykończenie. Efekt można wzmacniać, nanosząc dodatkowe warstwy produktu. Unikatowy marmurkowy puder, w którym połączono bronzer i rozświetlacz dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: dla jasnej i ciemnej karnacji.
Format okazałych piramid z wytłoczonym logo 4G odzwierciedla legendarny styl kodów Domu Givenchy.

Wskazówka Nicolasa: można użyć tego pudru do uwydatnienia światła, które spływa na ramiona lub dekolt, albo za pomocą pędzla nałożyć go obficie na nogi.

№ 2.5 Naturel Rosé
№ 4.5 Naturel Doré

Cena: 236 zł


Khôl Couture Waterproof - wodoodporna kredka do oczu

Edycje limitowane

Produkt Khôl Couture Waterproof dostępny jest w dwóch nowych kolorach, które nadają spojrzeniu intensywny wyraz.
Oda do zachodzącego słońca na spieczonej pustyni... Khôl Couture Waterproof Tangerine.
Smugi horyzontu... gdy niebo styka się z wodą... Khôl Couture Waterproof Azur.
Dwa dynamiczne, intensywne, perłowe odcienie doskonale się rozprowadzają. Ich wodoodporna, gładko sunąca na skórze formuła ułatwia aplikację.
Doskonałe do malowania na wodnej linii oka, jako eyeliner lub cień do powiek – wystarczy rozetrzeć opuszkami palców.

№ 09 tangerine
№ 10 azur

Cena: 97 zł


Gloss Interdit Vinyl - błyszczyk do ust

Edycje limitowane

Błyszczyk Gloss Interdit Vinyl ma żywe kolory i zapewnia uczucie absolutnego komfortu.
Tryskający energią: Solar Orange – jaskrawy pomarańcz.
Świeży i zmysłowy: Vibrant Blue – przejrzysty błyszczyk, zapewniający mokry look z odcieniem błękitu.

№ 14 Solar Orange
№ 15 Vibrant Blue

Cena: 137 zł


Le Vernis - lakier do paznokci

Edycja limitowana

Le Vernis Givenchy pozwala uzyskać optymalny efekt kryjący.
Lakier dostępny jest w niezwykle żywym odcieniu Vivid Orange – tylko w ramach tej kolekcji.
Elastyczny pędzelek i włosie w kształcie V gwarantują profesjonalny manikiur.

№ 14 Vivid Orange

Cena: 108 zł


Kolekcja dostępna jest wyłącznie w perfumeriach Sephora Arkadia Warszawa, Sephora Bonarka Kraków i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności