Guerlain L'Essentiel - nowa gama podkładów w dwunastu odcieniach

<
Gallery image
>
Guerlain L'Essentiel 1
<
Guerlain L'Essentiel 1Guerlain L'Essentiel 2Guerlain L'Essentiel 3Guerlain L'Essentiel 4Guerlain L'Essentiel 5Guerlain L'Essentiel 6
 
>
 
 

Już od kilku lat kobiety wyrażają swój ambiwalentny stosunek do makijażu. Pragną, aby ich cera była nieskazitelna, lecz wyglądała naturalnie. Chcą uzyskać efekt kryjący, ale chcą jednocześnie pozwolić swojej skórze oddychać. Oczekują wyraźnych efektów, lecz także takich formuł, które respektują równowagę skóry. Chcą mieć podkład, ale jednocześnie go nie chcą. W 2019 roku ambiwalencja ustąpiła miejsca pewności; a "ale/lecz" zastąpione zostało przez "i". Czego pragną kobiety? Chcą Essentiel - kropka. Naturalny wygląd i skuteczność działania... Mogą mieć to wszystko.


Naturalny wygląd i skuteczność działania

16-godzinny blask z naturalnym wykończeniem i 97% składników pochodzenia naturalnego. Formuła zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego, pigmenty mineralne oraz substancje czynne pochodzenia morskiego i roślinnego. Dzięki temu produkt na nowo definiuje pojęcie makijażu. L'Essentiel nie ma nic do ukrycia. A pozostałe 3%? Te syntetyczne składniki dobrano z czystym sumieniem, aby zapewnićmformule sensoryczne właściwości i nienaganną trwałość.


Makijaż i pielęgnacja

Modulowany efekt kryjący i nawilżenie, równowaga i ochrona. Nieskazitelne wykończenie makijażu to kwestia skóry i stylu. Aby urzeczywistnić każde pragnienie, L'Essentiel oferuje jedwabiście gładką formułę oraz możliwość modulowania efektu kryjącego - od lekkiego do średniego, bez utraty świetlistego, naturalnego blasku. Formułę nasycono starannie dobranymi, naturalnie pozyskiwanymi składnikami. Dzięki temu L'Essentiel pięknie sublimuje skórę. Duet ekstraktów z czerwonych alg i gumy tara pozwala skórze oddychać i chroni ją przed polutantami. Ekstrakt ziaren kakaowca, sok zwany białym kakao, nawilża skórę i chroni ją przed nieprzyjaznym niebieskim światłem. Technologia inspirowana probiotykami i prebiotykami zapewnia skórze równowagę i wzmacnia jej barierę. Nawilżona i zabezpieczona skóra, która odzyskała równowagę, staje się piękniejsza.


Doskonałość i delikatność

Naturalne wykończenie zapewnia cerze nieskazitelny wygląd. Skóra może swobodnie oddychać. Ozdobiona L’Essentiel, emanuje promiennym, naturalnym blaskiem. Cera jest perfekcyjnie wyrównana i świetlista, pory i drobne linie są wygładzone. Perfekcja staje się rzeczywistością dzięki niespotykanej formule podkładu. L’Essentiel ma komfortową formułę, która zapewnia efekt drugiej skóry, otula ją lekkim makijażem o nieskazitelnym wykończeniu i pozwala jej swobodnie oddychać.


Efekt błyskawiczny i trwały

Momentalnie wysublimowana cera i naturalna skóra, która pięknieje z każdym dniem. Ledwie rozprowadzony na skórze, L'Essentiel poprawia jej wygląd dzięki doskonałemu, naturalnemu i promiennemu wykończeniu, zapewniając jej natychmiastową doskonałość. Ale to jeszcze nie wszystko. Dzień po dniu w głąb naskórka wnikają aktywne składniki pielęgnacyjne L'Essentiel. Z każdym dniem koloryt skóry staje się bardziej jednolity, pory są mniej zauważalne (o 49%), a przebarwienia zminimalizowane (o 39%). Skóra nawet bez makijażu wydaje się piękniejsza i bardziej promienna. Odzyskuje piękny wygląd i stanowi idealną bazę do makijażu. Wykończenie jest wspanialsze każdego dnia, a więc efekt makijażu jest coraz piękniejszy.


L'Essentiel - u marki Guerlain najlepszy makijaż łączy się z najlepszą pielęgnacją


Olivier Echaudemaison - ekspert w dziedzinie makijażu

"Podkład to podstawa każdego makijażu. Malarz, zanim stworzy dzieło, rozpoczyna pracę na białym płótnie malarskim. Podkład jest płótnem, na które nałożymy kolor – na okolice oczu, policzki i usta. Skóra musi stać się nieskazitelna: świetlista i przejrzysta. I tylko podkład, o ile pozostaje w idealnej harmonii ze skórą, zapewnia ten efekt. Dobry podkład to również taki, o którym zapominasz i nie czujesz go na twarzy. Jeśli podkład mogą dostrzec inni, oznacza to, że ma nieodpowiednią formułę lub niewłaściwie dobrano jego odcień. Skóra powinna wyglądać tak naturalnie, jak tylko to możliwe, nie sprawiając wrażenia, że została przeciążona. L’Essentiel posiada te właściwości: ma jedwabiście gładką formułę, która łatwo się rozprowadza i pozwala modulować efekt kryjący."

"Specjalny pędzel pozwala gładko nanosić pokład na skórę, aby pozostawić na niej delikatne wykończenie. Podkład i skóra stają się jednością. 12 odcieni do wyboru oznacza, że każda kobieta będzie mogła znaleźć właściwy, aby najlepiej dopasować go do tonacji swojej skóry. L’Essentiel ma jeszcze inne korzystne działanie: kiedy go nakładamy, działa na skórę dobroczynnie i sprawia, że staje się jeszcze piękniejsza. Kobiety bez wahania będą sięgać po L'Essentiel."


Frédéric Bonté - ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry

"To, co najważniejsze dla uzyskania pięknej skóry i cery emanującej zdrowiem sprowadza się do czterech aspektów: nawilżanie, wzmacnianie, ochrona i równowaga. Wracając do kwestii zasadniczych, skupiamy się na podstawowej fizjologii, w której kluczowym elementem jest mikroflora: flora skórna. W przypadku L'Essentiel opracowaliśmy zupełnie nową technologię zdolną do zachowania bioróżnorodności tego naturalnego ekosystemu przez cały dzień. Na postawie przeprowadzonych badań in vivo dowiedzieliśmy się, że stosowanie L'Essentiel nie destabilizuje mikroflory, ponieważ kosmetyk działa w idealnej symbiozie ze skórą. Sprawdziliśmy również jego skuteczność na naturalnej skórze: L’Essentiel sprawia, że dzień po dniu skóra staje się piękniejsza!"


12 podstawowych odcieni

L’Essentiel 00N
L’Essentiel 01N
L’Essentiel 02N
L’Essentiel 03N
L’Essentiel 035N
L’Essentiel 01C
L’Essentiel 03C
L’Essentiel 03C
L’Essentiel 01W
L’Essentiel 02W
L’Essentiel 03W
L’Essentiel 04N


Cena: 256 zł / 30 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 21-03-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności