Guerlain Rouge Automatique – nawilżający i długotrwały kolor ust

<
Gallery image
>
Guerlain Rouge Automatique 1
<
Guerlain Rouge Automatique 1Guerlain Rouge Automatique 2Guerlain Rouge Automatique 3Guerlain Rouge Automatique 4Guerlain Rouge Automatique 5
 
>
 
 

Nowa pomadka – otwierana i zamykana przy pomocy jednej ręki, a nawet jednego palca.

Nasze archiwa były bezkresne, niczym wspaniała jaskinia Ali Baby! Podczas poszukiwań, natrafiłem na przedmiot stworzony w 1936 roku o nazwie „Rouge Automatique”. Jego technika była rewolucyjna sama w sobie. W tamtych czasach, kunszt i ręczne wykończenie były powszechnym zjawiskiem. Obecnie, wymagana jest produkcja przemysłowa, aby sprostać wymaganiom klientek na całym świecie.
Ponowna interpretacja tego typu przedmiotu przypomina doświadczenia projektantów mody, którzy kontynuują projekty domów mody, stworzone jeszcze przed ich narodzinami. To umożliwia dostęp do ogromnych zasobów inspiracji.
Dziś, Rouge Automatique XXI wieku, stworzona jest dla psotnej i stylowej kobiety. Za jednym dotknięciem palca, odkrywa ona szminkę, która ozdobi jej uśmiech i sprawi, że rozpromieni się blaskiem. Uwielbiam zabawę makijażem, ta kokieteria i moc uwodzenia w momencie, gdy kobieta nakłada szminkę w miejscu publicznym. To takie francuskie!
Mój rysunek symbolizujący Rouge Automatique przedstawia „balony w kształcie ust i serc” wyrastające ze szpilek, hołd oddany Gruau. Jego ilustracje miały w sobie stylowy szyk, pokusę i wyrafinowanie Paryżanki. Dzięki niemu odkryłem modę jako nastolatek. Kilka dekad później ta Paryżanka wciąż nie wychodzi z mody.
Aby ucieleśnić tę nową kobietę Guerlain, młodzieńczy styl Natalii, zuchwały uśmiech, lekkość i świeżość są niezaprzeczalnymi zaletami. Dla mnie, zakochana kobieta jest zawsze zachwycająca a ładna dziewczyna jest zawsze „kusząca”: serca i usta w lekkich, radosnych kolorach zapewniają poetycką ilustrację tego właśnie celu uwodzenia, lecz bez stawania się za wszelką cenę „femme fatale”!
Olivier Echaudemaison - Dyrektor Kreatywny

Automatycznie modna
Pożądana niczym najmodniejsza torebka.
Drogocenna niczym klejnot.
Efektowna niczym szpilki.

Automatycznie Innowacyjna
Pstryk, pstryk i jesteś gotowa.
Otwórz i zamknij jedną ręką.
Wciąż szukasz nakrętki?
Jakiej nakrętki? Tu jej nie ma!

Automatycznie kolorowa
Tego ranka, podaruję ustom delikatny beż.
Tego popołudnia, widzę je w ciepłej czerwieni.
Dziś wieczorem, marzę o uśmiechu w kolorze Indyjskiej róży.
Jutro? Wszystko zależy od koloru moich obcasów!

Elegancja!
Czerwień prowokująca założenie krótkiej sukienki.
Szok!
Niespotykany dotąd szybki ruch jednej ręki.
Oczarowanie!
Elegancki dodatek inspirowany historią.
Wybór!
Szał kolorów, bukiet 25 odcieni, od najskromniejszych do najbardziej oszałamiających.

Miłość od pierwszego wejrzenia
Od pierwszego wejrzenia zakochasz się w eleganckiej i strukturalnej oprawie. Gładka, złota kolumna. Elegancka prostota i ponętny kształt. Jej ciepło daje znak by ją dotknąć. Nie mogąc się oprzeć, dosięgasz jej i trzymasz w dłoni. Patrzysz na nią. Domyślasz się, że chce Ci coś powiedzieć. W końcu jest od Guerlain.
Jej historia?
Ona ją klaruje, nie ukrywając przesłania:
- „Ne m’oubliez pas” (Nie zapominaj o mnie), pierwsza pomadka stworzona przez Guerlain w 1870 roku. Aby wyprodukować swą pierwszą pomadkę, Aime Guerlain stosuje zasadę cylindra, używanego w tamtych czasach do odlewania świec.
-Rouge Automatique, pierwsza pomadka bez nakrętki z techniką pozwalającą użycie za pomocą jednej ręki: mały cud Art Deco w 1936 roku. Cóż za spuścizna!

Miłość od pierwszego dotyku
Przy pierwszym użyciu, jesteś oczarowana sprytną szminką, nową partnerką Twojej torebki. Otwiera się jednym pstryknięciem palca. Zamyka się drugim. Niezwykle nowoczesna technika wymagająca tylko jednej ręki! Ponieważ, oczywiście, jak wiele dziewcząt, nakładasz szminkę, gdy rozmawiasz przez telefon. Wyobraź sobie, jak łatwiejsze stanie się Twoje życie. Dostajesz nie tylko szminkę, ale również wolną rękę!

Miłość od pierwszego zmysłowego blasku
Przy pierwszym kliknięciu ukazuje się lekki i radosny kolor. A z nim pojawia się świat swawolnych odcieni pop. Delikatnie przezroczyste palety, wierne historii pomadek Guerlain.
Odkrywasz pudrowy beż, wibrujący róż, smakowity koral niczym egzotyczny owoc, podniecającą prawdziwą czerwień. Delikatna i zmysłowa konsystencja rozprowadza się na ustach niczym druga skóra. Sekret nowego, nie tłustego,  innowacyjnego składu dającego efekt nawilżenia.. Magia Kryształowego Pigmentu pozwala radośnie wyrazić się kolorem!

Rouge Automatique - kolory pomadek:

Niezapomniane beże:
100 APRES L’ONDEE - romantyczny, delikatny beż
101 VOILETTE DE MADAME - pudrowy beż
102 NE M’OUBLIEZ PAS - ponadczasowy beż
103 CHANT D’AROMES - niewinny beż
104 JICKY - delikatnie „męski” beż
105 VOL DE NUIT - skórzany brąz

Namiętne czerwienie:
120 COQUE D’OR - złota cętkowana czerwień
121 ROUGE D’ENFER - diaboliczna czerwień
122 LIU - lakierowana czerwień
123 HABIT ROUGE - jeździecka czerwień
124 SAMSARA - orientalna czerwień
125 VEGA

Krzykliwe pomarańcze
140 MITSOUKO - różany pomarańcz
141 QUAND VIENT LETE - słoneczny, letni pomarańcz
142 FLEUR DE FEU tlący się, ognisty pomarańcz
143 NAHEMA - egzotyczny koral

Czułe róże
160 BAL DE MAI - wiosenny róż
161 CHERRY BLOSSOM - wyrazisty i skrzący sie róż
162 BlOOM OF ROSE - pikantny róż
163 ROSE BENGALE - dziki róż
164 CHAMADE - namiętny róż
165 CHAMPS-ELYSEES - odziedziczony róż
166 SHALIMAR - indyjski róż
167 GUET-APENS - czarująca śliwka
168 L’HEURE BLEUE - krzykliwy róż zachodzącego słońca

Cena: 147 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-04-2011

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności