Guerlain Terracotta Golden Bee - rozświetlający puder brązujący

<
Gallery image
>
Guerlain Terracotta Golden Bee 1
<
Guerlain Terracotta Golden Bee 1Guerlain Terracotta Golden Bee 2Guerlain Terracotta Golden Bee 3Guerlain Terracotta Golden Bee 4
 
>
 
 

Puder Terracotta - emblematyczny wzorzec dla wszystkich pudrów brązujących Guerlain - dostępny jest w edycji limitowanej, która celebruje sezon karnawału. Terracotta Golden Bee pięknie podkreśla cerę i wychwytuje światło dzięki niezwykle drobnym, lśniącym, złocistym refleksom.


Po zużyciu pudru jego piękne etui można przeobrazić w szkatułkę na biżuterię. Inspirowany podróżą w głąb pustyni, odzwierciedla wszystkie refleksy słońca i rozświetla cerę błyskawiczną, naturalnie wyglądającą, słoneczną opalenizną.

Do aplikacji używaj pędzelka Terracotta, który zaprojektowano w taki sposób, aby nabierał idealną ilość pudru. Nakładaj Terracotta Golden Bee na kontury twarzy – od policzka po łuk brwiowy - aby ją rozświetlić.


Cena: 265 zł / 10 g

Produkt dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-12-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności