Guerlain Terracotta Pacific Avenue - wspomnienie lata

<
Gallery image
>
Guerlain Terracotta Pacific Avenue 1
<
Guerlain Terracotta Pacific Avenue 1Guerlain Terracotta Pacific Avenue 2
 
>
 
 

Przepiękny puder brązujący w duecie z jasnym różem Terracotta Pacific Avenue i jej opakowanie w kolorze fuksji celebruje kolory i architekturę w stylu art deco Beverly Hills. Tutaj Terracotta łączy się z kultowym jasnym różem Guerlain 03, aby stworzyć idealny odcień do podkreślania kości policzkowych. Całość zdobią połyskujące złotem stylizowane liście palmowe.

Edycja kolekcjonerska dostępna na wyłączność w perfumeriach Nocibé.


Cena: 25 g / 314 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 13-09-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności