Kat Von D - paleta cieni do powiek Saint + Sinner

Otwórz nową paletę cieni do powiek Saint + Sinner, stworzoną z inspiracji gotycką katedrą, i odkryj 24 ekskluzywne odcienie o wysokim nasyceniu pigmentów. Cienie rozdzielone są na dwie sekcje: "Saint" - święty oraz "Sinner" - grzesznik, odzwierciedlając dualność natury każdego człowieka.


Neutralne odcienie z lewej strony palety pozwolą na kreację konwencjonalnego makijażu a bardziej odważne odcienie pop z prawej strony palety pomogą wydobyć Twoją oryginalność. Limitowana edycja palety zawiera również dwa nowe holograficzne, brokatowe cienie, które nadadzą Twojemu makijażowi nowy wymiar. Anioł czy demon a może obaj po trochu? – kolekcjonerski, flagowy produkt - paleta Saint + Sinner stanowi bogactwo inspiracji dla Twojego makijażu.


Kosmetyki Kat Von D dostępne są wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 11-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności