Kiko Milano - piękne usta w mediolańskim stylu i szyku

<
Gallery image
>
Kiko Milano - piękne usta w mediolańskim stylu 1
<
Kiko Milano - piękne usta w mediolańskim stylu 1Kiko Milano - piękne usta w mediolańskim stylu 2Kiko Milano - piękne usta w mediolańskim stylu 3Kiko Milano - piękne usta w mediolańskim stylu 4Kiko Milano - piękne usta w mediolańskim stylu 5Kiko Milano - piękne usta w mediolańskim stylu 6
 
>
 
 

W ofercie włoskiej marki Kiko Milano, która w DNA ma mediolański styl i szyk, znajdziemy dwa wyjątkowe kosmetyki, które sprawią, że każde wargi będą nieustająco piękne: matową pomadkę Lasting Matte Veil Liquid Lip Colour i żelowy tint Juicy Tint Lips & Cheeks Liquid Colour.


Wyrazisty odcień pomadki to często najmocniejszy akcent w codziennym make-upie. W piękne gorące dni wiele z nas stawia na naturalnie rozświetloną cerę i delikatnie podkreślone spojrzenie, a to idealne tło dla intensywnego makijażu ust - matowego lub pełnego blasku. W ofercie włoskiej marki Kiko Milano, która w DNA ma mediolański styl i szyk, znajdziemy dwa wyjątkowe kosmetyki, które sprawią, że każde wargi będą nieustająco piękne: matową pomadkę i żelowy tint.


Nie trzeba jechać do Włoch, aby wiedzieć, na jakie akcenty w make-upie stawiają w to lato mieszkanki Mediolanu, ani być profesjonalną makijażystką, żeby perfekcyjnie pomalować usta. Wystarczy sięgnąć po kosmetyki włoskiej marki Kiko Milano, która od ponad 25 lat przybliża trendy ze światowych wybiegów mody. A tego lata bezapelacyjnie modne są mocno podkreślone usta, przez wiele godzin pozostające w nienagannym stanie! Taki efekt pozwolą uzyskać matowa pomadka Lasting Matte Veil Liquid Lip Colour i Juicy Tint Lips & Cheeks Liquid Colour, czyli żelowa pomadka 2 w 1 do ust i policzków.


Kiko Milano Lasting Matte Veil Liquid Lip Colour

Matowa pomadka w płynie ma ultralekką, pudrową konsystencję, która perfekcyjnie kryje, nie rozpływa się na ustach i nie pozostawia śladów. Jej wegańska formuła została wzbogacona ekstraktem z granatu  i olejem jojoba, a trwałość to nawet 10 godzin. Stożkowa końcówka aplikatora umożliwia łatwe, precyzyjne i równomierne rozprowadzanie pomadki.

Cena: 53 zł


Kiko Milano Juicy Tint Lips & Cheeks Liquid Colour

Pomadka do ust i róż do policzków 2 w 1 to sposób na dodanie koloru ustom i policzkom za pomocą jednego produktu. Jego żelowa konsystencja o świetlistym wykończeniu rozjaśnia i ożywia cerę, a także umożliwia stopniowe krycie od lekkiego do średniego. Ma niepozostawiającą śladów formułę i trwałość do 10 godzin, a  dzięki praktycznemu aplikatorowi, łatwo się nakłada.

Cena: 43 zł

Kosmetyki dostępne na stronie www.tagomago.pl, u oficjalnego dystrybutora tej prestiżowej marki.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 01-09-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES