Klaudia Jóźwiak - oficjalną make up artist Maybelline New York w Polsce

<
Gallery image
>
Klaudia Jóźwiak - make up artist Maybelline New York 1
<
Klaudia Jóźwiak - make up artist Maybelline New York 1Klaudia Jóźwiak - make up artist Maybelline New York 2
 
>
 
 

Jest jedną z ulubionych makijażystek polskich gwiazd. Stworzyła setki makijaży na potrzeby sesji zdjęciowych, kampanii reklamowych i programów telewizyjnych. Od kwietnia 2023 Klaudia Jóźwiak jest Official Make-Up Artist marki Maybelline New York w Polsce.


Anna Lewandowska, Doda, Agnieszka Kaczorowska - to tylko niektóre nazwiska z pierwszych stron gazet, dla których Klaudia Jóźwiak tworzyła makijażowe kreacje. Aktualnie pracuje przy najważniejszych kampaniach fashion & beauty w Polsce. Często występuje też w roli eksperta w popularnych programach telewizyjnych, a praca na backstage’u przy ich tworzeniu to jej codzienność.

W swojej pracy odważną ekspresję łączy z elegancką klasyką. Jest prekursorką graficznej kreski. Doskonale interpretuje makijażowe trendy. Podstawą w jej pracy są lekkie, najlepiej płynne kosmetyki, które doskonale stapiają się ze skórą, pozwalają budować stopień krycia bez efektu maski i jednocześnie podkreślają jej naturalny glow. Klaudia udowadnia, że delikatny make up może gwarantować spektakularny efekt.

"Klaudia jest jedną z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych make-up artist w Polsce. Jej prace doskonale wpisują się w wartości marki Maybelline New York, takie jak aspiracyjny charakter czy bycie trendsetterem na rynku. Bliski kontakt ze światem makijażu w Polsce i za granicą, daje zarówno Klaudii, jak i marce Maybelline NY, nieskończenie wiele możliwości rozwoju i kreowania wspólnie nowych trendów jako oficjalna Makeup Artist Maybelline New York!" - ocenia współpracę Honorata Guzińska, Group Brand Manager American Brands w L'Oréal.

"Czeka nas kolejny rok owocnej współpracy z marką Maybelline New York! Już nie mogę doczekać się realizacji wszystkich działań, które wspólnie zaplanowaliśmy! Stay tuned!" - mówi Klaudia Jóźwiak

Klaudia Jóźwiak przygotowała pokaz makijażowych trendów na drugą edycję MNY Music Stories, która odbyła się 13 kwietnia 2023 roku w budynku Focus, Al. Armii Ludowej 26 w Warszawie.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 23-05-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES