Lancôme Idôle Tint - nowość! Cień do powiek i róż do policzków w jednym

<
Gallery image
>
Lancôme Idôle Tint 1
<
Lancôme Idôle Tint 1Lancôme Idôle Tint 2Lancôme Idôle Tint 3Lancôme Idôle Tint 4Lancôme Idôle Tint 5Lancôme Idôle Tint 6Lancôme Idôle Tint 7Lancôme Idôle Tint 8Lancôme Idôle Tint 9Lancôme Idôle Tint 10Lancôme Idôle Tint 11Lancôme Idôle Tint 12Lancôme Idôle Tint 13Lancôme Idôle Tint 14Lancôme Idôle Tint 15Lancôme Idôle Tint 16
 
>
 
 

Lancôme Idôle Tint to absolutna nowość marki! To także pierwszy, stworzony przez markę Lancôme cień do powiek w płynie, który można również stosować jako róż do policzków. Delikatny cień do powiek. Graficzny eyeliner. Naturalny róż. Subtelny rozświetlacz. Poznaj nowy, wielozadaniowy produkt do makijażu, który pozwala w pełni rozwinąć kreatywność.


Wejdź na wyższy poziom makijażu

Gama 7 zachwycających kolorów Idôle Tint dostępnych w 2 wykończeniach: matowym lub błyszczącym, gwarantuje 16 godzinną trwałość na powiekach.

Płaska końcówka innowacyjnego aplikatora umożliwia nakładanie cieni, natomiast cienka strona pozwala tworzyć oszałamiające kreski. Lancôme wynosi makijaż na nowy poziom.


Jeden produkt, niesko ńczona ilość możliwości

Uniwersalny makijażowy game-changer. Cień do powiek, którego można używać również w charakterze różu do policzków. Nakładany na całą powiekę lub jako eyeliner. Nadający piękny rumieniec lub rozświetlający wybrane obszary. Lancôme prezentuje nowy Idôle Tint cień do powiek i róż w płynie.

Idôle oferuje nową definicję wielofunkcyjności, dostarczając kobietom moc tworzenia. Odkryj pierwsze wielozadaniowe cienie do powiek w płynie od marki Lancôme. Opracowany przez globalną dyrektor makijażu Lancôme Lisę Eldridge, Idôle Tint to rozwiązanie nowej generacji w świecie makijażu. Służy przede wszystkim jako cień, ale może również pełnić funkcję linera, różu lub rozświetlacza. M ust have dla wszystkich miłośniczek makijażu.

Zaprojektowany, aby służyć pięknu w wielu wymiarach, nowy Idôle Tint cień do powiek i róż w płynie dostępny jest teraz w kolekcji 7 odcieni. Płynna konsystencja umożliwia tworzenie różnorodnych stylizacji od graficznych i monochromatycznych po wielobarwne, wyrafinowane looki. Możemy wybierać pomiędzy dwoma wykończeniami: idealnymi na policzki matami lub połyskującym efektem, który doskonale sprawdza się w roli rozświetlacza. Innowacyjny aplikator o dwustronnej końcówce ułatwi wymarzoną stylizację. Tusz Lash Idôle dopełni makijaż, gwarantując perfekcyjny wygląd i natychmiastową wyjątkową objętość rzęs.


Nowy poziom makijażu.

Globalna dyrektor makijażu Lancôôme - Lisa Eldridge tworzy look Emmy Chamberlain z użyciem Idôlôle Tint. Południe Francji. Na krześle do makijażu siedzi Emma Chamberlain. Na stoliku stoi Lancôôme Idôôle Tint w dwóch odcieniach: Nr 7 - jako cień do powiek i róż oraz Nr 1 - jako rozświetlacz.

"Uwielbiam pracować z tymi łatwymi w użyciu formułami o przepięknych, mineralnych, ciepłych i słonecznych kolorach. Doskonale podkreślają wszystkie typy urody i wydobywają z każdej kobiety to, co w niej najpiękniejsze" - Lisa Eldridge


"To cudowny produkt o cudowny produkt - szybki w użyciu i wielozadaniowy. Z jego pomocą można wykonać kompleksowy makijaż szybki w użyciu i wielozadaniowy. Z jego pomocą można wykonać kompleksowy makijaż całej całej twarzy. I jeszczetwarzy. I jeszcze te kolory... zachwycają ciepłem i kusząco połyskują na skórze. Mam na jego punkcie te kolory… zachwycają ciepłem i kusząco połyskują na skórze. Mam na jego punkcie prawdziwą obsesjęprawdziwą obsesję!"


Emma Chamberlain Wachlarz ciepłych półtonów w barwach ziemi

Źródłem inspiracji do stworzenia odcieni Idôle Tint, był moment, w którym pustynne słońce podkreśla mineralne kolory ziemi. Lisa Eldridge stworzyła gamę ciepłych, muśniętych światłem barw dopasowanych do wszystkich karnacji i pozwalających wyeksponować naturalną urodę. W skład kolekcji Idôle Tint wchodzą kolory ziemi z dużą ilością pigmentów w błyszczącym wykończeniu oraz intensywne, nasycone matowe odcienie.

Nr 1 Sunburst Połyskujący błyszczącymi drobinkami kolor ziemi inspirowany opalizującym szampanem, zwiastujący początek nowego, ciepłego dnia na pustyni.
Nr 2 Desert sand Neutralny brąz przywołujący na myśl chwilę, w której słońce chowa się za pustynnym piaskiem.
Nr 3 Hot lava Pojawiający się przed oczami obraz muskających ziemię zabarwionych różem promieni w odcieniach ciepłej miedzi.
Nr 4 Sienna Czas, kiedy do głosu dochodzi pomarańcz, a rozgrzane skały barwią się na odcień apetycznej brzoskwini: róż w matowym wykończeniu.
Nr 5 Sand storm Metaliczne miedziane kolory przesycone połyskującymi drobinkami.
Nr 6 Canyon Rose Chłodny róż wypełniający kaniony przytulnym światłem zmierzchu.
Nr 7 Earth Berry Jasnojagodowe światło słońca w interakcji z barwą ziemi.

Trwałe odcienie ziemi... efekt utrzymujący się aż do 16 godzin. Na powiekach nowy Idôle Tint zamienia się w odporną na działanie wody formułę, która utrzymuje się w niezmienionej postaci nawet 16 godzin. Niezależnie od tego czy wybierzesz świetliste, czy matowe wykończenie.

Innowacyjny design: aplikator z dwoma końcówkami Innowacja, dzięki której Idôle Tint może być bez przeszkód stosowany jako cień lub eyeliner. Giętki aplikator z dwoma końcówkami umożliwia rozprowadzanie odcienia (płaska strona) lub precyzyjne malowanie kresek (cienka strona).


Nowy poziom makijażumakijażu:

Międzynarodowa wizażystka Lancômeme, Sheika Daley, wypowiada się nawypowiada się na temattemat wielofunkcyjności Idôle TintIdôle Tint:

- jako cieni do powiek:

"W tym produkcie lubię to, że można nakładać go warstwami, zwiększając tym samym intensywność efektu. A a tym produkcie lubię to, że można nakładać go warstwami, zwiększając tym samym intensywność efektu. A także to, że można po prostu rozcierać go na powiece palcami, bez konieczności użycia aplikatora lub pędzelka. Można po prostu rozcierać go na powiece palcami, bez konieczności użycia aplikatora lub pędzelka."

- jako linerako liner:

"Dzięki wyjątkowemu aplikatorowi z łatwością można narysować trwałą kreskę. Taki makijaż przetrwa dzięki wyjątkowemu aplikatorowi z łatwością można narysować trwałą kreskę. Taki makijaż przetrwa naprawdę naprawdę długie, długie godziny."

- jako rozświetlaczako rozświetlacz:

"Aby dodatkowo rozświetlić policzki, musimy nanieść nieco formuły na szczyt kości policzkowych aby dodatkowo rozświetlić policzki, musimy nanieść nieco formuły na szczyt kości policzkowych - w miejscu, gdzie naturalnie odbija się światło."


Ekspert w unoszeniu rzęs - Lash Idôle

W związku z premierą Idôle Tint, Lancôme, globalny ekspert w dziedzinie pielęgnacji i makijażu rzęs dowodzi jak wielką mocą unoszenia rzęs dysponuje Lash Idôle.

Opracowany w oparciu o bogate know-how marki Lancôme na temat makijażu oczu produkt pozwala przesunąć granice natychmiastowego liftingu rzęs. Lash IdLash Idôlele w czasie 1 minuty oferuje efekt porównywalny z profesjonalną usługą liftingu rzęs trwającą 25 minut. Ikoniczna, lekka jak piórko formuła zapewnia wyjątkową objętość i doskonałe definiuje spojrzenie. W połączeniu z nowym Idôle Tint tworzy perfekcyjną stylizację.


Kompleksowa formuła gwarantująca efekt liftingu

Lash Idôle pozwala wydłużyć rzęsy aż o połowę.

94% biorących udział w teście zauważyło natychmiastowe zwiększenie objętości.
95% badanych potwierdziło, że tusz błyskawicznie unosi rzęsy.

Tajemnicą "efektu Idôle" jest zakrzywiona elastomerowa szczoteczka, zbudowana z 360 360 mikrowmikrowłosków w 250 różnych rozmiarach.
Umożliwiia dokładne pokrycie wszystkich, nawet najkrótszych rzęs.

Rezultat: natychmiastowe uniesienie i wyjątkowa objętość.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-01-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES