L'Oréal Paris Air Volume Mega Mascara - uniesione i puszyste rzęsy z nową maskarą

<
Gallery image
>
L'Oréal Paris Air Volume Mega Mascara 1
<
L'Oréal Paris Air Volume Mega Mascara 1L'Oréal Paris Air Volume Mega Mascara 2L'Oréal Paris Air Volume Mega Mascara 3L'Oréal Paris Air Volume Mega Mascara 4L'Oréal Paris Air Volume Mega Mascara 5L'Oréal Paris Air Volume Mega Mascara 6L'Oréal Paris Air Volume Mega Mascara 7L'Oréal Paris Air Volume Mega Mascara 8
 
>
 
 

Nowa maskara Air Volume pozwala osiągnąć mega objętość, jednocześnie nie obciążając rzęs. Jeśli zależy Ci na efekcie ponad wszystko, pozwól jej się unieść! To tak lekkie do osiągnięcia. Maskara, która zaprzecza prawu grawitacji o formule lekkiej jak powietrze 10-krotnie zwiększa objętość rzęs i pozostawia je uniesione i puszyste aż do 24 godzin.


Maskara, która zaprzecza prawu grawitacji

- 10-krotnie większa objętość
- uniesione i puszyste rzęsy
- formuła lekka jak powietrze
- puchowa szczoteczka
- hypoalergiczna i testowana pod kontrolą okulistyczną


Uwolnij nową formułę

Tę nadzwyczajną formułę zamknęliśmy w szczelnym metalicznym opakowaniu, które sprawia, że jest stabilna po otwarciu. Uwolnij ją, a Twoje rzęsy uniosą się niczym w stanie nieważkości.

- Lekka jak powietrze
- Trwałość do 24 godzin
- Efekt po pierwszej aplikacji


Chwyć puchową szczoteczkę

Efekt super pogrubionych i uniesionych ponad wszystko rzęs jest również zasługą doskonale zaprojektowanej szczoteczki z miękkimi niczym puch włoskami o różnej długości:

- krótkie włoski uchwycą od samej nasady najkrótrze rzęsy
- Dłuższe włoski rozprowadzą tusz równomiernie, aż po same końce
- Łatwa aplikacja kolejnych warstw


Twoje rzęsy ponad wszystko

Jakie są Twoje rzęsy? Proste i uparte? Krótkie? Rzadkie? A może wyjątkowo niesforne? Nowa mega maskara AIR VOLUME tworzy efekt zwielokrotnionej objętości na wszystkich typach rzęs.


Jak lekko osiągnąć mega efekt?

Poznaj triki Agi Wilk - Make Up Artist L'Oréal Paris

"Już za jednym pociągnięciem szczoteczki dzieje się magia – rzęsy pokrywają się tuszem bardzo równomiernie, wyglądają na "napompowane", pełne, gęste i pogrubione, przy jednoczesnym poczuciu lekkości makijażu"

Warstwa po warstwie
Nałóż dwie lub trzy warstwy. Ta maskara nie kruszy się, nie rozmazuje i nie skleja.

Płynne ruchy
Aplikuj tusz płynnym ruchem od nasady aż po same końce. Szczoteczka uchwyci każdą rzęsę.

Maluj zygzakiem
Aby mieć pewność, że dokładnie nałożyłaś tusz, przesuwaj szczoteczkę zygzakiem.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności