Maybelline New York The Falsies Surreal Mascara - nowy tusz do rzęs

<
Gallery image
>
Maybelline New York The Falsies Surreal Mascara 1
<
Maybelline New York The Falsies Surreal Mascara 1Maybelline New York The Falsies Surreal Mascara 2Maybelline New York The Falsies Surreal Mascara 3
 
>
 
 

The Falsies Surreal Mascara od Maybelline New York to innowacyjny tusz, który przenosi rzęsy w inny wymiar. Bądź świadkiem transformacji, która zadzieje się na twoich oczach aż do 10x objętość rzęs. Długotrwały tusz nie pozostawiający grudek, odporny na rozmazywanie, kruszenie się oraz blaknięcie aż do 24H.


Formuła wzbogacona o odżywcze olejki sprawia, że wydłużenie i objętość rzęs osiągają nowy wymiar komfortu.
Wegańska formuła, bez składników pochodzenia zwierzęcego oraz ich pochodnych.
Zaawansowana technologia zawiera hybrydowe włókna o różnej długości, dzięki którym osiągniesz 10x objętość rzęs, a  szczoteczka z włosiem, w kształcie spirali dotrze nawet do najkrótszych rzęs. Przekonaj się jak rzeczywistość i fikcja łączą się w jedno!

Testowany okulistycznie.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących soczewki kontaktowe.


Cena: 56,99 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-05-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES