M·A·C Starring You - sięgnij gwiazd ze świąteczną kolekcją makijażu

<
Gallery image
>
M·A·C Starring You - świąteczna kolekcja makijażu 1
<
M·A·C Starring You - świąteczna kolekcja makijażu 1M·A·C Starring You - świąteczna kolekcja makijażu 2M·A·C Starring You - świąteczna kolekcja makijażu 3M·A·C Starring You - świąteczna kolekcja makijażu 4M·A·C Starring You - świąteczna kolekcja makijażu 5M·A·C Starring You - świąteczna kolekcja makijażu 6M·A·C Starring You - świąteczna kolekcja makijażu 7M·A·C Starring You - świąteczna kolekcja makijażu 8M·A·C Starring You - świąteczna kolekcja makijażu 9
 
>
 
 

W nadchodzącym sezonie świątecznym M·A·C bierze na cel klasyczny symbol sylwestrowo-karnawałowych szaleństw, sprawiając, że gwiazdy pojawią się praktycznie wszędzie - na opakowaniach, w połyskującej serii produktów i zestawów prezentowych oraz w olśniewających stylizacjach. To wszystko z myślą o Tobie - jesteś kimś więcej niż inspiracją dla tych migoczących odcieni.


Jesteś prawdziwą Gwiazdą!

Kultowa kolekcja produktów do makijażu powiek, ust i twarzy zachęci każdego z nas z nas, by wykazał się kreatywnością i zajął należne mu miejsce w świetle jupiterów.


Gwiazdy nadchodzących świąt Bożego Narodzenia

"Pierwszym słowem, które przyszło mi na myśl podczas pracy  z kolekcją Starring You, było glamour. Wykończenia są pełne blasku, począwszy od stonowanego “zmrożonego” efektu, a skończywszy na połyskujących odcieniach metalicznych. Paleta kolorów jest bardzo miejska i wyrafinowana. Po sezonie wiosna-lato 2019, który upłynął pod znakiem ognistej miedzi, możliwość tworzenia stylizacji przy pomocy połyskującej śliwki, granatu i srebra stanowi prawdziwą odmianę" – Fatima Thomas, M·A·C Senior Artist, Nowy Jork

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia upłyną pod znakiem gwiazd. Nowa, pokryta brokatem szminka Kiss Of Stars Lipstick, w zależności od sposobu jej aplikacji, zapewnia efekt subtelnego glamour lub dramatycznego blasku w aż sześciu przyciągających spojrzenia, migotliwych odcieniach. Cienie do powiek Spellbinder Shadow to kolejny hit wśród klientek. Zawierają magnetycznie naładowane jonami pigmenty, które precyzyjnie przylegają do skóry. Cztery głębokie, aksamitne cienie oferują intensywny, pełen wyrazu kolor.

W limitowanej kolekcji Starring You znajdziesz także sześć lśniących odcieni błyszczyków, dwa opalizujące pudry do twarzy, kredkę do oczu  Powerpoint, zestaw sztucznych rzęs oraz  połyskującą biżuterię na usta Star Studs.


Usta

Kiss of Star Lipstic

Kiss Of Stars – lekka, perłowa, błękitno-różowa
Gold Star! – perłowe, brzoskwiniowe nude
Walk Of Flame – jagodowo-czerwona 
Destined For Stardom – srebrno-błękitna z rożowymi i purpurowymi perełkami
Starstruck – różowo-purpurowa fuksja
Asterisk – głęboki granat z różowymi i purpurowymi perełkami

Cena: 115 zł


Błyszczyki Starring Yoy Lipglass

Starf*cker – bogaty, metaliczny fiolet
Star Memoir – metalizowany, różowy rubin
Starring You – chłodny, perłowy róż
Young Star – biało-różowy z perełkami
Counting Stars – liliowo-szary z perełkami

Cena: 85 zł


Oczy

Spellbinder Shadow

Stars Align – srebrny z fioletowymi perełkami
Wishful Thinking – intensywnie purpurowy z różowymi perełkami
Stairs To The Stars – burgund z purpurowymi perełkami
Swing On A Star – stonowany błękitno-purpurowy z niebiesko-zielonymi perełkami

Cena: 95 zł


Powerpoint Eye Pencil

Czarna kredka do oczu

Cena: 79 zł


Twarz

Opalescent Powder

Rising Star – opalizujący róż
Shooting Star – ciepłe złoto

Cena: 140 zł


Star Studs - srebrne refleksy

Cena: 75 zł


70 Lash

Cena: 64 zł


Kolekcja Starring You dostępna jest na www.maccosmetics.pl i w salonach M·A·C.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 21-11-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności