Nudestix Nudies All Over Face Glow - rozświetlające balsamy w sticku

<
Gallery image
>
Nudestix Nudies All Over Face Glow 1
<
Nudestix Nudies All Over Face Glow 1Nudestix Nudies All Over Face Glow 2Nudestix Nudies All Over Face Glow 3Nudestix Nudies All Over Face Glow 4Nudestix Nudies All Over Face Glow 5
 
>
 
 

W ostatnim czasie look make-up no make-up podbił świat urody, wybiegi i tutoriale profesjonalistów. Wielu z nich głosi przekonanie, że makijaż, który jest niewidoczny jest najlepszy. Jednak zbliżając się ku końcowi najtrudniejszego dla naszej skóry okresu – zimy, możemy zauważyć, że jest ona przemęczona i pozbawiona koloru, dlatego też potrzebuje trochę wsparcia. Na ratunek przychodzi marka Nudestix wraz z Nudies All Over face Glow - rozświetlającym balsamem w sticku.


Makijaż sauté to technika, która podkreśla delikatnie urodę i wydobywa nasze atuty, ale jednocześnie nie przeciąża twarzy i nie tworzy efektu maski. Cieszy się niezwykłą popularnością ze względu na łatwość w wykonaniu, a także efekt, który można dzięki niej uzyskać! Skóra ala #glassyskin wygląda zdrowo, promiennie i naturalnie.. No make-up nie oznacza jednak, że kosmetyki są całkowicie zbędne. Kluczem jest, aby nałożyć je w sposób taki, żeby twarz wyglądała naturalnie pięknie, niczym zaraz po przebudzeniu.


Trend alert: rozświetlający make-up no make-up z Nudestix

Kremowy rozświetlacz w sticku Nudestix Nudies All Over face Glow to jedna z propozycji marki, która nada skórze świeżości i pomoże uzyskać delikatne, świetliste wykończenie, podkreślające piękno każdej kobiety. Dzięki formule przyjemnej dla skóry, wnika w nią pozostawiając naturalny blask. Balsam ten możemy nakładać stopniowo na kości policzkowe, czoło, grzbiet nosa oraz łuk kupidyna, wedle uznania. Występuje on w 3 odcieniach: lekko perłowym Illumi-Naughty, złotym Hey, Honey oraz miedzianym Brown Sugar, Baby.

Makijaż powstaje nie tylko przed lustrem, ale także gdy się spieszymy i nie mamy za wiele czasu na precyzyjne nakładanie kosmetyku. Rozświetlający balsam Nudestix to doskonały produkt, aby rozjaśnić twarz bez dodatkowego pędzla czy gąbeczki. Wystarczy, że naniesiemy produkt bezpośrednio na skórę za pomocą sticka, rozetrzemy go palcami, bądź pędzelkiem, którym zakończony jest stick i efekt #glassyskin gotowy!


3 odcienie:
- lekko perłowy Illumi-Naughty
- złoty Hey, Honey
- miedziany Brown Sugar, Baby

Cena: 139 zł

Wszystkie produkty marki Nudestix można znaleźć w sklepie online www.douglas.pl oraz w 20 perfumeriach Douglas w całej Polsce.


O marce:

Nudestix zrodził się w umysłach sióstr Ally i Taylor Frankel (jak również ich matki, będącej chemikiem, Jenny Frankel), które uwielbiają całkowicie naturalny makijaż, wybierając look polegający na delikatnym i wyeksponowaniu największych zalet. Po tym, jak okazało się, że obecne na rynku marki makijażowe nie są zainteresowane ich filozofią, stworzyły Nudestix. Według Nudestix Twoja skóra powinna rozkwitać naturalnym pięknem, osiągniętym po przez wyeksponowanie pewnych cech, zgodnie z filozofią "go nude but better".Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-03-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności